Ta łazienka została pomalowana i to wystarczyło aby zmieniła się całkowicie!

Wnętrza Data publikacji: 09 lutego 2019 / Aktualizacja: 2021-07-15

Zastanawiacie się w jaki sposób niedużym nakładem finansowym możecie odmienić swoją łazienkę? Wystarczy ją pomalować :) Była to zwykła łazienka, nawet jej stan nie był zły, ale po prostu znudziła się jej właścicielom. Postanowili ją odświeżyć, ale nie wydać na to fortuny i nie pakować się w gruntowny remont.

Wszystkie sprzęty pozostały te same, ale płytki zostały pomalowane. Pełną metamofrozę i dużo więcej pomysłów na urządzenie mieszkania możesz sobaczyć na Instagramie Sarah.

Podłoga

Warto zwrócić uwagę na podłogę. Jest to jeden z najbardziej odważnych elementów. Została pomalowana na trzy różne kolory i to w taki sposób by sprawiać wrażenie efektu 3D. Jak podoba Wam się taki pomysł? :)

Za takie geometryczne kafelki na podłogę na pewno zapłacilibyście fortunę, a tutaj wystarczyła farba renowacyjna i pomysł. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę fajnie.

Do tej podłogi jednak nie pasowało stare lustro z lampą. Zostało więc wymienione na nowe lustro i lampę. Białe kafelki na ścianie nadal są modne więc pozostały, ale ściana powyżej została pomalowana na ciemny kolor, a namalowane pasy mają dawać wrażenie paneli.

Trzeba przyznać, że do tego wnętrza świetnie pasowałyby też czarne baterie łazienkowe.

To jednak dopiero początek transformacji i w łazience ma zmienić się jeszcze więcej rzeczy. Pokazuje to jednak jak bez wielkiego remontu i dużych nakładów finansowych można odmienić wnętrze. Przy okazji na zdjęciu powyżej możemy zauważyć jak ważne jest odpowiednie oświetlenie lustra w łazience.

Przeczytaj również: Szafki łazienkowe – stojące czy wiszące?

Źródło artykułu: https://www.apartmenttherapy.com/bathroom-floor-tile-paint-before-after-photos-266681

Podobne artykuły