Kategorie

Porady

Dlaczego warto wybrać opakowania ekologiczne

Czy wiesz, że na rynku dostępnych jest wiele opakowań jednorazowych, które nie szkodzą środowisku? Nie kupuj plastiku, wybierz eko opakowania!

Porady / 2022-08-12
Płukanie ugotowanego makaronu to błąd, ale nie w każdym przypadku!

Wydaje się, że gotowanie makaronu to banalna czynność. Wystarczy wrzucić go do wrzącej osolonej wody, a następnie gotować przez czas wskazany przez producenta na opakowaniu….

Porady / 2022-08-10
Woda w ogórkach kiszonych zrobiła się rdzawa – czy można je zjeść?

Ogórki kiszone to smaczna i zdrowa przekąska. Robimy je latem, gdy trwa sezon na ogórki gruntowe. Układamy je w słoikach wraz z dodatkami i zalewamy…

Porady / 2022-08-09
5 trików, dzięki którym przyśpieszysz gotowanie

Gotowanie bywa przyjemne, ale nie każdy dysponuje odpowiednią ilością czasu, aby móc spędzać go w kuchni. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka porad, które mogą sprawić,…

Porady / 2022-08-09
Jak zamrozić szczypiorek

Szczypiorek jest jedną z najsmaczniejszych nowalijek. Wiosną świetnie nadaje się jako dodatek do kanapek czy sałatek. Możemy mieć go jednak przez cały rok, bo szczypiorek…

Porady / 2022-08-08

Porady i poradniki

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju porady oraz poradniki, które ułatwią Ci życie. Często nazywa się je lifehackami. To przydatne rozwiązania, które ułatwiają codziennie wykonywane czynności. Właśnie takie jest zadanie artykułów zgromadzonych w tej kategorii. 

Lifehacki

Lifehacki, to wytrychy do życia. Czyli proste porady, które potrafią odmienić bardzo wiele. Podpowiadają one, jak w lepszy sposób rozwiązywać codzienne problemy. Na naszym portalu znajdziecie ich wiele. Z niektórych dowiecie się, jak szybko obrać jajka ugotowane na twardo, albo jak szybko obrać ziemniaki. Ale to nie wszystkie materiały, które znajdziecie w tej kategorii. 

Poradniki

Znajdziecie tutaj również wiele poradników, które rozwiążą Wasze codzienne problemy. Na przykład dowiecie się, jak poprawnie nakryć do stołu, albo jak poradzić sobie z nieprzyjemnymi zapachami. W jaki sposób wyprać zimowe kurtki, aby ich nie zniszczyć i co zrobić ze zmechaconymi ubraniami.

W kategorii poradników znajdziesz wiele artykułów, z których dowiesz się, jak w praktyczny i prosty sposób rozwiązać wiele różnego rodzaju problemów, na które możemy natrafić każdego dnia.