Kategorie

Technologie

Uwaga! Oszuści podszywają się pod PGE i grożą odłączeniem energii elektrycznej

Dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość od oszustów podszywających się pod PGE i próbujących wyłudzić pieniądze grożąc przy tym wyłączeniem energii elektrycznej. Chcielibyśmy Was przestrzec przed klikaniem w…

Technologie / 2022-05-01
Jak dbać o swoje konta w Internecie, aby nikt nie przejął do nich dostępu?

Wszyscy posiadamy szereg kont w Internecie. Do płacenia rachunków za telewizję, telefon i media. Do korzystania z mediów społecznościowych, jak Facebook, Instagram czy Twitter. Do…

Technologie / 2022-04-27
Czy warto zabrać ze sobą do hotelu repeater Wi-Fi?

Repeater Wi-Fi to małe urządzenie, które podłącza się do gniazdka elektrycznego. Wzmacnia ono sygnał sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Rozwiązuje to jeden z najczęstszych problemów z jakimi…

Technologie / 2022-03-31
DVB-T2 HEVC — nowy standard telewizji. Sprawdź, czy jesteś na niego gotowy!

W 2022 roku standard naziemnej telewizji cyfrowej wchodzi w Polsce na nowy, lepszy poziom. Zdecydowanie wyższa jakość obrazu to postęp, na który musimy się odpowiednio…

Technologie / 2022-03-28
Jak anulować zakupy na Allegro?

Anulowanie zakupu na Allegro jest możliwe, ale pod pewnymi warunkami. W tym artykule powiemy Wam, kiedy można anulować zakup na Allegro i jak to zrobić….

Technologie / 2022-03-22

Technologie 

Na tej stronie znajdziesz poradniki technologiczne. Co to oznacza? Są to wszelkiego rodzaju materiały, które instruują, jak korzystać z technologii, która nas otacza. Dotyczy to zarówno urządzeń, z którymi mamy styczność, jak i z oprogramowaniem. 

Każda z nas ma codziennie styczność z technologią. W obecnych czasach nawet zmywarka posiada funkcje smart, które rozszerzają jej możliwości. Stykając się z technologią nie zawsze wiemy w jaki sposób ją okiełznać. Właśnie w tym chcemy Ci pomóc.

Znajdziesz tutaj porady, dzięki którym dowiesz się, jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z Internetu. Jak korzystać z zaawansowanych opcji aplikacji, których na codzień używasz, ale nie zawsze wiesz o wszystkich ich przydatnych funkcjach. 

Podpowiemy Ci również, jak rozwiązywać problemy, które mogą Cię spotkać podczas korzystania z telefonu, komputera oraz innych urządzeń. Jak sprawnie radzić sobie w Social Mediach i jak nie dać się oszukać internetowym oszustom, którzy tylko czyhają na nasz błąd, aby okraść nas z naszych pieniędzy oraz prywatności.  

Jeśli wydaje Ci się, że technologia nie jest dla Ciebie, to jesteś w błędzie. Dzięki poradom zebranym w tym dziale zaczniesz posługiwać się nią bezpiecznie i sprawnie. Rozwiejemy chmury tajemniczości, które do tej pory przykrywały dla Ciebie dziedzinę technologii. 

Bo my technologię traktujemy stricte użytkowo. Korzystamy z niej każdego dnia, chcąc czy nie. Jesteśmy od niej uzależnieni. Nie zawsze potrafimy sobie z nią poradzić, ale nasza w tym głowa, aby Wam to wyjaśnić.