Dodaj 4 składniki do swojej porannej kawy i przyśpiesz swój metabolizm!

Kategoria: Zdrowie
Data publikacji: 2017-10-14

Kawa to napój, który spożywam codziennie. Wiem, że ma to swoje minusy oraz plusy. Jeśli również zaczynasz dzień od kawy to możesz zyskać jeszcze więcej. Dodając do niej trzy składniki sprawisz, że przyśpieszy ona Twój metabolizm w ciągu dnia i pomoże Ci szybciej spalać kalorie.

Pewnie zastanawiasz się jakie składniki należy dodać do kawy. Jednym z nich jest olej kokosowy, który bardzo dobrze wpływa na nasz organizm. Olej kokosowy ma cenną właściwość, od razu jest transportowany do wątroby i wymieniany na energię, a nie na tłuszcz, który odkłada się w naszym ciele. To działa też w drugi sposób, po prostu szybciej spalamy tłuszcz.

Drugim składnikiem jest miód i nie tylko dlatego, aby nasza kawa była słodsza. Miód jest bardzo dobrym źródłem składników odżywczych, witamin oraz minerałów. Zawiera wapń, potas, cynk, sód, żelazo, ryboflawinę, niacynę, witaminę C i B6. Uczestniczą one w procesie spalania tłuszczu i mogą go przyśpieszyć.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Ostatnim składnikiem jest cynamon. Kawa z cynamonem jest nie tylko smaczna, ale wszyscy, którzy odchudzają się wiedzą, że cynamon to przyprawa, która zwiększa temperaturę ciała i przyśpiesza metabolizm. Pomaga ona również normować poziom cukru we krwi.

Przygotowanie

  • 3/4 filiżanki oleju kokosowego
  • 1/2 łyżki miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 łyżeczka

Olej kokosowy podgrzej w mikrofalówce tak by stał się bardziej wodnisty. Nie nagrzewaj go zbyt mocno. Następnie dodaj pozostałe składniki i dobrze wymieszaj. Całość zamknij w słoiczku i trzymaj w lodówce. Teraz możesz codziennie rano dodać łyżeczkę lub dwie do swojej kawy.

Źródło artykułu: http://www.healthyfoodhouse.com/put-3-ingredients-coffee-just-2-sips-metabolism-will-faster-ever/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły