Nowy sposób na spalenie kalorii. Grejpfrut i miód!

Zdrowie Data publikacji: 14 kwietnia 2017

Grejpfrut to owoc znany ze swoich odchudzających właściwości. Jest składnikiem wielu popularnych diet. Nic dziwnego, jest silnym przeciwutleniaczem i do tego działa antybakteryjnie oraz dostarcza witamin i minerałów.

Grejpfrut jest bogatym źródłem witamin A, B, C, D, E oraz minerałów takich jak wapń, cynk, miedź, mangan, magnez.

Grejpfruta połączymy z miodem tworząc świetny napój wspomagający odchudzanie. Będzie on bogaty w Pektynę, która skutecznie zmniejsza poziom złego cholesterolu i reguluje poziom cukru we krwi.

Eliksir ten zwiększa naszą przemianę materii, dzięki temu już od 20 minut po wypiciu eliksiru nasz organizm zaczyna spalać szybciej spożyte kalorie.

Składniki

  • jeden grejpfrut
  • łyżka miodu

Przygotowanie

Grejpfruta najpierw schładzamy w lodówce. Po wyjęciu przecinamy go na pół i za pomocą łyżki wydobywamy cały miąższ. Dodajemy go do blendera i dodajemy miód. Tworzymy jednolitą miksturę, którą codziennie pijemy po głównym posiłku.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły