W Polsce otwarty zostanie drugi sklep Primark. Może to właśnie w Twoim mieście?

Lifestyle Data publikacji: 19 stycznia 2021

W styczniu zeszłego roku pisaliśmy o pierwszym sklepie Primark, który został otwarty w Warszawie w Galerii Młociny. Sklepy Primark charakteryzują dobre okazje i niskie ceny. Doskonale są one znane Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Według relacji klientów ceny w Polskim Primarku są wyższe niż na zachodzie. Nie mnie jednak są one nadal atrakcyjne. Będą mieli okazję przekonać się o tym mieszkańcy kolejnego miasta.

Drugi Primark w Polsce w Poznaniu

Drugi sklep Primark zostanie otwarty w Poznaniu w Centrum Handlowym Posnania. Jest to w miarę nowa galeria otwarta w 2016 znajdująca się nieopodal ronda Rataje. Posiada ona ponad 100 tys. m2 powierzchni i jest największym centrum handlowym w Wielkopolsce.

Primark jest jedną z największych marek odzieżowych. Pierwszy sklep tej marki powstał w Dublinie w 1969 roku. Obecnie sieć zatrudnia blisko 80 tys. pracowników w ponad 370 sklepach. Sklepy Primark znajdziemy w takich krajach jak Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Francja. Stany Zjednoczone, Włochy i oczywiście Polska.

Trwa już rekrutacja

Primark prowadzi już rekrutację do swojego nowego sklepu w Poznaniu na stanowiska:

  1. Kierownik biura finansowego
  2. Kierownik Zmiany
  3. Pracownik Nocnej ZMiany
  4. Doradca Klienta
  5. Visual Marchendiser/Dekorator
  6. Supervisor/Kierownik nocnej zmiany

Podobne artykuły