10 pięknych romantycznych filmów na udany sobotni wieczór. Jeśli ich nie widziałaś to musisz zobaczyć!

Lifestyle Data publikacji: 23 lutego 2019

Zastanawiacie się co dzisiaj obejrzeć? Może jakiś film romantyczny? Oto 20 kultowych filmów, które musisz zobaczyć jeśli do tej pory jeszcze ich nie widziałaś. Nie musisz już szukać dalej. Te filmy go gwarancja udanego seansu :)

1. Pamiętnik

fot. Filmweb

Starszy Pan czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik, który opisuje miłość ubogiego chłopaka i dziewczyny z dobrego domu. Wzruszająca historia z kilkoma zaskakującymi momentami. W głównych rolach Ryan Gosling i Rachel McAdams.

Gdzie obejrzeć: Netflix / CDA

2. Zostań, jeśli kochasz

fot. Filmweb

Młoda i utalentowana dziewczyna doświadcza wypadku. Staje po jednej stronie życia i śmierci i musi podjąć bardzo trudne decyzje. W roli głównej Chloë Grace Moretz.

Gdzie obejrzeć: CDA

3. P.S. Kocham Cię

fot. Filmweb

W 2007 roku byłam na tym filmie w kinie na Walentynki. Wzruszający film o przywiązaniu i śmierci. Jednak po pogrzebie jej ukochanego zaczyna się coś dziać. Warto ten film obejrzeć :)

Gdzie obejrzeć: CDA

4. 500 dni miłości

fot. Filmweb

Film jest bardzo fajny bo pokazuje miłość od tej bardziej realistycznej strony. Co ciekawe historia opowiedziana jest z punktu widzenia mężczyzny co jest dość rzadkim zabiegiem w przypadku filmów romantycznych.

Gdzie obejrzeć: CDA

5. Blue Valentine

fot. Filmweb

Historia małżeństwa, które ma swoje wzloty i upadki. Próbują wskrzesić swoje dawne uczucia do siebie. Film pokazuje, że miłość nie jest taka prosta. W rolach głównych Ryan Gosling i Michelle Williams.

Gdzie obejrzeć: HBO GO / CDA

6. Mamma Mia! Here We Go Again

fot. Filmweb

W zeszłym roku byłam na tym filmie w kinie. Wspaniała rozśpiewana historia o burzliwych miłościach, trudnych decyzjach i ich owocach. W tej części Sophie poznaje historie z młodości swojej matki, która odeszła. Fo film, który bawi i zmusza do łez jednocześnie.

Gdzie obejrzeć: CDA

7. Nagi instynkt

fot. Filmweb

Film kultowy, ale z 1992 roku co sprawia, że wiele młodszych czytelniczek jednak mogło go nie obejrzeć. Jest to film o skomplikowanych relacjach. Maniakalny uwodziciel powieściopisarz oraz niebezpieczna kobieta to mieszanka wybuchowa :)

Gdzie obejrzeć: CDA

8. Ona

fot. Filmweb

To jest film o trochę innej miłości, ale warto go obejrzeć bo jest naprawdę dobry. Samotny pisarz zaczyna zakochiwać się w czymś co jest tylko wirtualne.

Gdzie obejrzeć: CDA

9. Klik: I robisz, co chcesz

fot. FIlmweb

Film z Adamem Sandlerem, nie wszyscy go lubią. Jednak jeszcze w latach kręcenia tego filmu był w lepszej komediowej formie. Film o miłości, ale pokazującej codzienne problemy życia ze sobą. Pokazuje też jak wiele tracimy gdy nie dostrzegamy pewnych rzeczy. Jest śmieszny, ale jednocześnie otwiera oczy. Warto go obejrzeć. No i na pewno przekonacie do niego swoich facetów bo w żeńską rolę wciela się Kate Backinsale :)

Gdzie obejrzeć: CDA

10. Bezsenność w Seattle

Fot. Filmweb

Kolejny kultowy film. Mężczyzna tutaj Tom Hanks przeprowadza się do Seattle po śmierci żony. Syn chce mu pomóc i dzwoni do radia by kogoś mu znaleźć. W skutek tego odmienia się całe życie bohaterów :)

Gdzie obejrzeć: HBO GO / CDA

Podobne artykuły