PRIMARK trafi do Polski i to już nie długo!

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 14 stycznia 2020 / Aktualizacja: 2022-03-28

Primark jest bardzo popularną sieciówką z tanią odzieżą. Słynie ze swoich niskich cen. Niestety w Polsce nie mieliśmy okazji dokonać tam zakupów, ale to ma się zmienić już na wiosnę tego roku.

Primark w Polsce – gdzie?

Pierwszy ze sklepów Primark w Polsce powstanie na wiosnę tego roku w Warszawie. Zostanie on zlokalizowany w Galerii Młociny.

Nie ma jeszcze informacji w jakich innych miastach w Polsce będzie otwarty Primark. Można jednak spodziewać się, że jeśli zostanie dobrze przyjęty to pojawi się również w innych dużych metropoliach.

Wiele konsumentów cieszy się z tej informacji. Sieć zapewnia dobrej jakości ubrania w naprawdę niskich cenach. Bardzo dobrze znajdą je Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ubrania stamtąd często są przywożone jako prezenty do naszego kraju. Nie długo będziemy mieli szansę przekonać się czy ceny będą równie atrakcyjne.

Dostępna jest już Polska wersja strony PRIMARK. Możemy przeczytać na niej komunikat:

WITAJ POLSKO!

Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce!

Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz!Zobacz poniższą mapę i poznaj dokładną lokalizację sklepu oraz sprawdź najszybszą trasę, aby w dzień otwarcia być pierwszym w kolejce!

Dostępna jest również mapka, która obrazuje Galerię Młociny. Sklep znajdzie się pomiędzy Drogerią Rossmann oraz Zarą.

Podobne artykuły