Skuteczny domowy sposób na cellulit

Uroda Data publikacji: 27 stycznia 2017

O cellulicie na pewno wiecie już sporo bo nie raz o nim pisaliśmy. Jest on jednym z największych problemów kobiet. Cierpią na niego kobiety chude oraz grube. Kobiety po diecie czy ciąży lub po prostu posiadające skłonności genetyczne do powstawania „pomarańczowej skórki”. Dzisiaj przedstawimy Wam nową domową kurację, która może Wam pomóc pozbyć się cellulitu.

Domowy krem antycellulitowy

Do stworzenia domowego kremu na cellulit wykorzystamy składniki, których wcześniej Wam nie proponowaliśmy. Jest to coś nowego więc warto wypróbować tą kurację. Kluczem do sukcesu jest tutaj połączenie antyoksydantów z substancjami odżywczymi.

Zobacz również: Dlaczego nie wyrzucać pestki awokado 

To połączenie zapewni nam skuteczny sposób na walkę z cellulitem. Wystarczy stosować ten krem codziennie masując miejsca dotknięte cellulitem. Efekt nie przychodzi od razu, ale jeśli będziecie sumiennie podchodzić do całej kuracji to po kilku tygodniach zauważycie zmianę. Skóra stanie się gładsza i delikatniejsza.

Składniki

  • 2 łyżki wody
  • pestka z awokado
  • olejek rozmarynowy

Przygotowanie

Musimy zacząć od starcia kostki awokado na tarce. Gdy zetrzemy cała pestkę, a chwilę nam to zajmie dodajemy do niej wody oraz olejku. Wystarczy teraz wszystko wymieszać ze sobą. W ten sposób powstanie gęsty krem, który jest gotowy do użycia.

Zobacz również: Peeling kawowy na cellulit

Podobne artykuły