Zobacz jak stracić 5kg nie stosując żadnej diety!

Zdrowie Data publikacji: 19 stycznia 2019

Chciałabyś schudnąć 5 kg nie stosując żadnej diety? Jest to możliwe i wcale nie jest to trudne, a sekretem do sukcesu jest odpowiednie picie wody. Dzięki temu w ok. 5 miesięcy możecie stracić nawet 5kg nie wykorzystując przy tym żadnej z diet.

Jak schudnąć 5kg bez diety

Autorem tego sposobu jest dr Cormillot. Ukończył wydział lekarski Uniwersytetu Buenos Aires w 1961 roku. Był oddany leczeniu otyłych ludzi i ich rodzin oraz szkoleniu specjalistów w tej dziedzinie. Opublikował i zaprezentował około 100 prac naukowych w międzynarodowych czasopismach i kongresach. Brał czynny udział w ponad 500 konferencjach i spotkaniach naukowych. Napisał ponad 50 książek, które głównie traktowały o edukacji zdrowotnej.

Opracował on metodę, która sprawia, że przy każdym posiłku spożywamy nawet 90 kalorii mniej. Jeśli przeliczymy te kalorie okaże się, że co miesiąc możemy stracić ok. 800 g tłuszczu. Jeśli też będziemy pić regularnie wodę zapobiegniemy jej retencji co również przyczyni się dodatkowemu spadkowi masy ciała związanego z jej pozbyciem się.

Stosowanie tej metody jest bardzo proste. Wystarczy przed każdym posiłkiem wypić 2-3 szklanki wody. Dopiero po paru minutach siadamy do jedzenia. Dzięki temu częściowo zapełnimy już żołądek, a to sprawi, że szybciej osiągniemy uczucie sytości. To sprawi, że nie zmieniając nic w swojej diecie możesz schudnąć. Co prawda na efekty trzeba poczekać, ale nie wymaga to od Ciebie żadnego dodatkowego wysiłku, więc może warto spróbować?

Mało osób pamięta też o tym, że część naszej masy ciała to woda, która w nim się zatrzymała. Dodatkowo retencja wody spowalnia metabolizm i zatrzymuje w organizmie toksyny. Jeśli więc odpowiednio oczyścimy swój organizm pijąc wodę, uda nam się przyśpieszyć metabolizm i pozbyć jej nadmiarów co w oczywisty sposób przyczyni się również do spadku masy ciała.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły