Piękny brzuch w 10 minut!

Zdrowie Data publikacji: 11 maja 2017

Dzisiaj razem z Moniką zrobimy trening ABS czyli trening mięśni brzucha. Jedyne czego do niego potrzebujecie to maty na podłogę oraz butelki wody, która też będzie wykorzystywana podczas wykonywania ćwiczeń.

Trening potrawa jedynie 10 minut. Tyle dziennie trzeba poświęcić aby później móc cieszyć się świetnym brzuchem. Jak wiadomo nic nie przychodzi od razu oraz nie przychodzi samo, dlatego jeśli chcecie zmienić coś w swoim ciele to warto zabrać się do pracy. Trening jest dosyć wymagający, ale z czasem na pewno będzie Wam się wykonywało go coraz łatwiej. Największym plusem jest to, że nie trzeba poświęcać dużo czasu, można zrobić go rano lub wieczorem przed prysznicem, wystarczy 10 minut.

Trening oczywiście zacznijcie od rozgrzewki aby nie naciągnąć żadnego mięśnia. Ból potem może być bardzo dotkliwy i utrzymywać się przez kilka dni zanim mięsień się zregeneruje. Swoje działania oprócz ćwiczeń możesz wspomóc również dietą i naturalnymi suplementami. Poniżej przedstawimy kilka pomocnych artykułów, a jeszcze niżej trening w postaci wideo. Wystarczy sobie włączyć i robić to samo :)

  1. Ten napar z sodą oczyszczoną pomoże Ci skutecznie spalić tłuszcz na brzuchu
  2. Przepis na środek pomagający pozbyć się tłuszczu z brzucha
  3. Domowy syrop na redukcję tłuszczu na brzuchu
  4. Napój na 7 dni, który pozwala spalić tłuszcz z brzucha
  5. 15 dni kuracji na spalenie tłuszczu z brzuchu. Wypróbuj i ciesz się efektami!

Trening ABS na brzuch

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły