Ten napar z sodą oczyszczoną pomoże Ci skutecznie spalić tłuszcz na brzuchu

Zdrowie Data publikacji: 19 kwietnia 2017

fot. mujeres.tips

Spalenie tłuszczu na brzuchu jest bardzo trudnym zadaniem. Prawda jest jednak taka, że choć wydaje nam się to skomplikowane to tak naprawdę kluczowe jest pobudzenie naszego metabolizmu.

To on odpowiada za spalanie tkanki tłuszczowej. Jednym ze sposobów na przyśpieszenie metabolizmu jest ten napój na bazie sody oczyszczonej. Pamiętaj jednak by dbać również oto aby nasz bilans kaloryczny był odpowiedni do naszych potrzeb. Jeśli będziesz spożywać odpowiednia ilość kalorii i jej nie przekraczać, a do tego pobudzisz swój metabolizm to bez zbędnego wysiłki i diet możesz spalić kilka niepotrzebnych kilogramów.

Składniki

  • 3 cytryny
  • 2 pęczki pietruszki
  • 3 łyżki sody oczyszczonej
  • 2 litry przefiltrowanej wody

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić jest umycie cytryny. Zapewne znajduje się na niej dużo pestycydów. Następnie wodę wlej do garnuszka i zagotuj. Poczekaj, aż chwilę ostygnie i dodaj do niej pokrojoną w plasterki cytrynę wraz ze skórką. Dodaj również sodą oczyszczoną oraz pietruszkę. Całość zamieszaj i przelej do pojemnika, który możesz szczelnie zamknąć. Napój przechowujemy w lodówce.

Stosowanie

Następnego dnia rano wypij 100 ml tego napoju tuż przed śniadaniem. Powinien Ci on starczyć na aż 20 dni, w ciągu których na pewno zobaczysz efekty. Potem możesz dać sobie tydzień odpoczynku i ponownie przygotować sobie napój.

Drugim sposobem wytwarzania tego napoju jest porcja jednorazowa. Możemy ją przygotować gdy nie ma nas w domu lub ten napój nagle nam się skończy. Będziemy do niej potrzebować:

  • 2 łyżki octu
  • 1 kubek filtrowanej wody
  • 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej

Wszystkie składniki mieszamy razem i pijemy tuż przed pierwszym posiłkiem w ciągu dnia. Daj tym środkom trochę czasu, pamiętaj o bilansie kalorycznym i na pewno zaskoczą Cię efekty.

Źródło artykułu: http://www.mujeres.tips/dile-adios-a-la-grasa-la-barriga-muslos-brazos-espalda

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły