Domowy syrop na redukcję tłuszczu na brzuchu

Zdrowie Data publikacji: 15 lutego 2017

Chcesz się pozbyć tłuszczyku na brzuchu? U kobiet bardzo często odkłada się on w okolicach bioder i brzucha. Aby się go pozbyć możesz wspomóc swoją dietę tym naturalnym syropem.

Ten domowy syrop pomaga spalić tłuszcz na brzuchu. Wszystko dzięki temu, że przyśpiesza metabolizm organizmu  i poprawia florę bakteryjną jelit. Oczywiście sam napój nie zdziała cudów, dlatego staraj się również zdrowo odżywiać i spożywać odpowiednią dla swojej aktywności liczbę kalorii.

Domowy syrop spalający tłuszcz z brzucha

Składniki

  • 120g chrzanu
  • 1 łyżka miodu
  • 4 cytryny
  • 2 łyżeczki cynamonu
  • 2,5 cm korzenia imbiru

Przygotowanie

Zaczynamy od obrania chrzanu i imbiru i wrzucenia ich do blendera. Musi powstać z  nich jednolita papka. Następnie dodajemy sok z cytryny. Jeśli przez chwilę podgrzejesz je w mikrofalówce wydobędziesz więcej soku. Dodajemy również cynamon i miód oraz blendujemy. Mamy już jednolitą miksturę, którą przelewamy do słoika.

Stosowanie

Przed śniadaniem i kolacją jedz łyżkę tego syropu. Pamiętaj o tym, że nie możesz go stosować dłużej niż 20 dni. Jeśli chcesz ponownie przejść kurację zrób sobie minimum 10 dni przerwy.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły