15 dni kuracji na spalenie tłuszczu z brzuchu. Wypróbuj i ciesz się efektami!

Zdrowie Data publikacji: 17 stycznia 2017 / Aktualizacja: 2020-04-28

Dlaczego tłuszcz odkłada się akurat na brzuchu? Jest to najczęściej wina hormonów. Nie mniej jednak jest to dla nas bardzo problematyczne i najchętniej chciałybyśmy się go pozbyć. Dzisiaj podpowiemy Ci jak pozbyć się dużego brzucha.

Może nam w tym pomóc przyśpieszenie naszego metabolizmu. Na początku to wystarczy, podkręć swój metabolizm i zacznij się zdrowiej odżywiać, a już po 15 dniach zobaczysz efekty. W miesiąc czasu można osiągnąć naprawdę dużo, wystarczy chcieć. Musisz jedynie pamiętać, że im dalej tym trudniej. Zazwyczaj po pewnym czasie następuje zatrzymanie spadku wagi i tkanki tłuszczowej, wtedy należy albo przeczekać i wytrwać na diecie, albo wprowadzić ćwiczenia fizyczne.

Jeśli chodzi o zdrową dietę, to musicie zrobić to same dla siebie. Jednak możemy pomóc Ci z podkręceniem metabolizmu, a do tego wystarczy codziennie pić ten napój składający się ze składników, które przyśpieszają w naturalny sposób spalanie tkanki tłuszczowej. Są one składnikiem wielu suplementów diety, które są niczym innym jak naturalnymi środkami w pigułce, za które doją Was koncerny farmaceutyczne. Dlatego też nazywają się suplementami diety, a nie lekami.

Domowy napój przyśpieszający metabolizm

Przejdźmy zatem do wykonania naszego napoju, który pobudzi nasz metabolizm do spalania tkanki tłuszczowej. Jeszcze uprzedzając Wasze wątpliwości powiem, że to naprawdę działa. Sama wypróbowałam te składniki będąc na diecie. W ciągu tygodnia udało mi się wtedy zrzucić 3,7kg, ale z racji tego, że chciałam jeszcze więcej zrzucić to z nich zrezygnowałam bo to zbyt duży spadek jak na tydzień. Skóra się nie zdąży uelastycznić, więc jeśli chcecie zrzucić znaczną liczbę kilogramów nie nadużywajcie tej substancji. Jest to jednak dobry pomysł na start, który dodatkowo daje nam motywację. Musicie pamiętać, że w dużej mierze jest to też woda, która wydalimy z organizmu. Woda niestety szybko wraca, ale jeśli będziecie się stosować do diety i pić odpowiednio dużo wody w ciągu dnia to nic takiego nie nastąpi.

Tarcie chrzanu ułatwiają gogle do pływania. Nie podrażnia wtedy tak oczu.

Składniki

  • 2 łyżki cynamonu
  • sok z 3 cytryn
  • 3 łyżki miodu
  • 150g chrzanu
  • łyżeczka tartego imbiru

Przygotowanie

Imbir i chrzan myjemy oraz trzemy na tarce na małych oczkach. Następnie wyciskamy sok z cytryny i dodajemy do startych warzyw. Na tym etapie używamy blendera aby stworzyć z nich jednolitą masę. Potem dodajemy cynamon, miód i dobrze mieszamy całość. Najlepiej przechowywać w lodówce w słoiku. Teraz codziennie jemy łyżeczkę tej mieszanki rano i wieczorem przez 15 dni.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły