Napój na 7 dni, który pozwala spalić tłuszcz z brzucha

Zdrowie Data publikacji: 02 lutego 2017 / Aktualizacja: 2018-09-01

Otyłość brzuszna może być spowodowana nadmiarem wody w organizmie. Jest to również tłuszcz, który za sprawą genów gromadzi się głównie w tym miejscu. Możesz zastosować się do kilku porad i zacząć pić ten napój aby pozbyć się problemu otyłości brzusznej.

Bardzo ważną rzeczą podczas walki z tym typem otyłości jest kategoryczna rezygnacja z cukru. Na pewien czas musisz porzucić wszelkie słodkie przekąski. Lepiej również przyzwyczaj się do gorzkiej herbaty. Bez tego, żadne starania nie dadzą zadowalających rezultatów. Warto też ograniczyć tłuszcze. Starajcie się smażyć na mniejszej ilości oleju. Robić mięso bez panierki, a najlepiej pieczone.

Oczywiście możesz też spróbować zamienić cukier jego zdrowszymi zamiennikami. W tym celu odsyłamy Was do naszego wcześniejszego artykułu. Dowiecie się co możecie wykorzystać do słodzenia napojów i potraw.

Zobacz również: Zdrowe zamienniki cukru 

Drugim bardzo ważnym elementem jest odpowiednia ilość płynów, które powinny znaleźć się w Waszej diecie. Tak, to nie pomyłka. Picie wody pozwala pozbyć się jej niepotrzebnych pokładów z organizmu. Gdy dostarczamy organizmowi zbyt mało wody ten zaczyna ją magazynować na czarną godzinę. To powoduje również odkładanie się w organizmie toksyn, które powodują magazynowanie tłuszczu. Dlatego zacznij pić 1,5 litra wody dziennie.

Napój wspomagający walkę z otyłością brzuszną

Czas na trzecią zmianą, a będzie to wspominany napój, który pomoże nam w walce z otyłością brzuszną. Z jednej strony działa on na wodę, która gromadzi się w naszym organizmie. Pozbywając się jej może zrzucić z miejsca parę kilogramów w tydzień i zmniejszyć obwód talii o nawet kilka centymetrów. Z drugiej strony działa on również na zgromadzony w okolicach brzucha tłuszcz. Przyśpiesza metabolizm tym samym pozwala skuteczniej go spalać. Gdy ograniczycie cukier, a do tego niezdrowy tłuszcz to nasz bilans kaloryczny dnia diametralnie się zmniejszy. Będzie to oznaczało, że zaczynamy spalać tłuszcz, a napój to tylko przyśpieszy.

Składniki

  • ogórek
  • seler (świeży)
  • filiżanka pietruszki (nać)
  • 3 plastry ananasa
  • kawałek imbiru

Przygotowanie

Przygotowanie napoju jest bardzo proste. Zaczynamy od umycia wszystkich składników. Ogórka nie obieramy ze skórki tylko kroimy go w plasterki. Następnie obieramy seler i kroimy na mniejsze kawałki, to samo robimy z imbirem i ananasem. Pietruszkę należy posiekać. Gdy wszystkie półprodukty mamy przygotowane przydatny okaże się blender, do którego wszystko wrzucamy i przygotowujemy koktajl. Gdy będzie zbyt gęsty można dodawać wody. Smak również poprawimy dodając odrobinę naturalnego miodu. Taki koktajl pijemy od razu, raz w ciągu dnia przez 7 dni. Jeśli zastosujecie się do tych trzech rzeczy to na pewno zobaczycie efekty. Wtedy warto dalej kontynuować zdrowy tryb odżywiania, a na pewno dalej będziecie tracić na wadze (choć nie tak szybko) i poczujecie się z pewnością lepiej i zdrowiej.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły