Zobacz przepis na leczniczą miksturę, która zabija wirusy, bakterie i grzyby!

Zdrowie Data publikacji: 21 listopada 2018

Mikstura, na którą przepis dzisiaj poznacie zawiera składniki, które od tysięcy lat znane są ze swoich właściwości bakteriobójczych, wirusobójczych oraz antygrzybicznych. Jeśli włączycie ją w niedużej ilości do swojej stałej diety, wzmocnicie swoją odporność. Nie tylko będziecie rzadziej chorować, ale Wasz organizm będzie w stanie szybciej poradzić sobie z już zaistniałymi infekcjami.

Składniki

 • 3 szklanki octu jabłkowego
 • 4 łyżki miodu
 • 2 łyżki chrzanu
 • 2 łyżki kurkumy
 • 2 papryczki chili
 • 1/4 szklanki czosnku
 • 1/4 szklanki cebuli
 • 14/ szklanki imbiru

Gdy będziesz kupować składniki na wykonanie tej mikstury, postaraj się by nie były to przyprawy w torebkach takie jak imbir. Najwięcej właściwości będzie miał świeży korzeń imbiru czy chrzanu albo kurkumy. Dlatego postaraj się je kupić właśnie w takiej postaci.

Przygotowanie

 1. Wszystkie składniki, które trzeba umyj i obierz
 2. Następnie wszystkie stałe produkty drobno posiekaj
 3. Umieść wszystko w słoiku, zalej octem i wymieszaj
 4. Włóż zakręcony słoik do lodówki
 5. Codziennie przez dwa tygodnie wstrząsaj słoikiem, po tym czasie mikstura będzie gotowa

Dawkowanie

Gdy jesteś chora stosuj 1 łyżeczkę mikstury 2 razy na dobę. Jeśli stosujesz ją profilaktycznie wystarczy jedna łyżeczka dziennie. Obserwuj swoje reakcje, niektórzy mogą mieć objawy alergiczne. Wtedy skonsultuj się z lekarzem. Przy spożywaniu możesz ją rozcieńczyć w wodzie.

Źródło artykułu: https://www.youtube.com/watch?v=pjV-W4DQ6yk

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły