Zobacz jak oczyścić jelita i schudnąć nawet 9 kg w 3 tygodnie!

Zdrowie Data publikacji: 07 maja 2019

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach nasza dieta nie należy do najzdrowszych. Dominują w niej tłuste i przetworzone produkty, które są szybkie, tanie i łatwe. Niestety nie są zdrowe. Dlatego też nasze jelita nie oczyszczają się odpowiednio szybko, a to powoduje powstawanie złogów jelitowych. Mogą one ważyć kilka kilogramów. Jednak nie tylko to jest problemem. Powoli zatruwają nasz organizm za przyczyną toksyn, które ponownie trafiają z jelit do krwiobiegu. Dlatego warto zastosować tę prostą kurację oczyszczającą, która pomoże wyczyścić jelita ze złogów. Poprawi to nie tylko Twój stan zdrowia czy samopoczucie, ale też sprawi, że stracisz parę kilogramów.

Jak oczyścić jelita ze złogów

Kuracja oczyszczająca będzie polegała na stworzeniu napoju z naturalnych składników, które mają właściwości oczyszczające. Napój należy pić codziennie przez trzy tygodnie. Nie stosujemy go jednak dłużej. Pamiętaj, że częściej będziesz korzystać z toalety, dlatego też musisz pić więcej wody aby się nie odwodnić.

Składniki

  • 1 łyżka siemienia lnianego
  • 1 jabłko
  • 1 łyżka miodu
  • 250 ml wody
  • 1 łyżka Chia

Jabłko należy umyć, usunąć środek i pokroić na mniejsze kawałki. Następnie wszystko wrzucamy do blendera i tworzymy napój. Pamiętaj by codziennie robić sobie świeży.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły