Jak oczyścić wątrobę z toksyn – odmłodzisz swój wygląd i poprawisz zdrowie

Zdrowie Data publikacji: 2017-02-26

W dzisiejszym świecie nasz organizm narażony jest na wiele różnego rodzaju toksyn. Dlatego oczyszczanie wątroby z toksyn powinno być dla każdego bardzo ważnym priorytetem i elementem diety.

Wątroba jest jednym z ważniejszych organów naszego ciała. To ona chroni nasz organizm przed toksynami przetwarzając je w mniej szkodliwe związki. Później te trafiają do nerek skąd są dalej wydalane. Dlatego warto zadbać o naszą wątrobę i ułatwić jej pracę. Dzięki regularnemu detoksowi z toksyn nie tylko zadbamy o naszą wątrobę, ale też resztę ciała. Ilość toksyn w organizmie wpływa nawet na wygląd naszej skóry i szybsze starzenie się.

Jak oczyścić wątrobę z toksyn

Aby oczyścić wątrobę z toksyn musisz przygotować napar, który będziemy pić codziennie rano na godzinę przed śniadaniem. Wystarczy miesiąc kuracji, a sama na sobie odczujesz zmianę.

Składniki

  • świeża cytryna
  • oliwa z oliwek

Przygotowanie

Wyciśnij sok z cytryny. Będziemy potrzebować łyżki soku z cytryny oraz łyżki oliwy z oliwek. łączymy oba składniki i pijemy. To wszystko co musisz zrobić. Prosto i szybko.

Cytryna ma silne właściwości antyoksydacyjne, które są Wam już na pewno znane i hamują one działanie wolnych rodników. Oliwa z oliwek również pozytywnie wpływa na wątrobę i przewody żółciowe. Zawiera dobre kwasy i obniża poziom złego cholesterolu. Zacznij kurację już dzisiaj, po kilku tygodniach zauważysz, że twoja skóra zaczyna wyglądać lepiej. Pozbędziesz się też problemów ze stanami zapalnymi skóry. Jednak najlepsze efekty zyskasz za kilka lat, Twoja skóra nie będzie tak szybko się starzała.

Źródło artykułu: http://www.mrhealthylifestyle.com/cleanse-liver-without-pain-one-sip-look-younger-2/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły