Jak walczyć z oponką na brzuchu – produkty, które rozprawią się z tłuszczem

Kategoria: Zdrowie
Data publikacji: 2017-09-12

Każda z nas chciałaby mieć piękny brzuszek. Niestety to co nam często przeszkadza to oponka tłuszczu, która uwidacznia się najbardziej podczas siadania. Nadchodzi jesień, więc nie będzie jej zbytnio widać pod grubą warstwą ubrania. Jest to jednak dobry moment aby nad nią popracować i do wiosny wyglądać świetnie.

W tym artykule poznamy produkty, które przyśpieszają spalanie tłuszczu na brzuchu i warto je wprowadzić do swojej codziennej diety. Jeszcze zanim zaczniemy chcielibyśmy odesłać Was do kilku wcześniejszych artykułów na ten temat, mianowicie hinduskiego napoju, który ułatwia redukcję tłuszczu na brzuchu  oraz  ćwiczeniom na płaski brzuch. Zwłaszcza ten drugi artykuł powinien Was zainteresować. Sama dieta oczywiście da swoje efekty, ale nie będą tak imponujące jak połączenie ich z regularnymi ćwiczeniami.

Produkty, które pomagają spalić tłuszcz na brzuchu

Jeśli chcesz skutecznie walczyć z tłuszczem na brzuchu to bardzo istotna będzie zmiana dieta. Musisz wprowadzić do nie produkty, które dostarczą organizmowi odpowiednią ilość kalorii, ale jednocześnie pomogą spalić tłuszcz z brzucha.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Lista produktów pomagających zrzucić tłuszcz na brzuszku

  1. Łosoś (zdrowe kalorie, prostaglandyn, kwasy tłuszczowe omega-3)
  2. Jogurt naturalny (białko, mała ilość kalorii)
  3. Ziarna lnu (kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9)
  4. Owoce leśne (mała ilość cukru, dużo antyoksydantów)
  5. Jajka (duż ailośc białka)
  6. Curry (poprawia odporność, przyśpiesza metabolizm)
  7. Zielona herbata (przyśpiesza metabolizm, poprawia spalanie tłuszczu)
  8. Soja (dużo białka, antyoksydantów oraz błonnika)
  9. Jabłka (duża ilość błonnika i pektyn, naturalny spalacz tłuszczu)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły