Powtarzaj codziennie jedno ćwiczenie, aby Twój brzuch był płaski!

Zdrowie Data publikacji: 28 lipca 2017

Jedno ćwiczenie powtarzane codziennie pozwoli Ci zadbać o swój brzuch i sprawić, że wreszcie będzie płaski. Ćwiczenie jest proste do wykonania.

Pozycją wyjściową dla tego ćwiczenia jest położenie się na plecach. Nogi wyprostowane i ręce wzdłuż tułowia. Teraz podnosimy jedną nogę do góry w tempie ok. 2 sekund na podniesienie i 2 sekund na opuszczenie. Następnie ponawiamy czynność z drugą nogą.

Rekomendowane tempo dla kobiet to 2 sekundy w górę i 2 sekundy w dół. Rekomendowane powtórzenia dla kobiet to 15. Ćwiczenie powinnyśmy wykonywać 3 razy w tygodniu. Pomiędzy seriami możemy wykonać 60 sekund przerwy.

Zobaczcie na wideo poniżej jak poprawnie wykonywać to ćwiczenie :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły