Schudnij bez ćwiczeń i diety. Pij ten hinduski napój!

Zdrowie Data publikacji: 05 sierpnia 2017

Oto sposób do wypróbowania dla osób, które nie chcą katować się dietą, a jednocześnie chciałby zrzucić parę kilogramów. Przepis oraz rezultaty jego stosowania przedstawiła hinduska blogerka Indian Mom On Duty.

Jak sama potwierdza, uwierz mi  bo to naprawdę działa. Jego głównym składnikiem są cytryny. Pity codziennie pomaga zrzucić tłuszcz z brzuszka i to z bardzo zadowalającymi efektami.

Składniki

  • 5 cytryn
  • 1l wody

Przygotowanie

Wyciśnij sok z 5 cytryn. Wyciśnięte cytryny wrzuć do litra wody i zagotuj. Gotuj przez 10 minut i odstaw do wystygnięcia. Przelej wszystko razem ze skórkami do karafki. Dodaj sok z cytryny i możesz pić. Już po tygodniu codziennego picia tej mieszanki zauważysz efekty. Pamiętaj by często myć zęby bo kwas z cytryny może w dużej ilości zaszkodzić szkliwu.

Film wideo blogerki możecie zobaczyć tutaj.

Źródło artykułu: https://www.youtube.com/watch?v=uqJHNU-DdB4

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły