Usuń do 15kg złogów pokarmowych tym napojem!

Zdrowie Data publikacji: 30 marca 2018

Czy wiesz, że w Twoich jelitach może znajdować się nawet do 15 kilogramów złogów pokarmowych? Jak pozbyć się złogów pokarmowych z jelit? To proste, potrzebna nam będzie kuracja oczyszczająca, którą możesz wykonać pijąc napój składający się ze specjalnie dobranych składników, wspomagających oczyszczanie jelit.

Złogi pokarmowe w jelitach

Zaburzenia pracy jelit czy nieprawidłowa dieta powodują, że odkładają się w nich złogi pokarmowe. Średnio każdy z nas ma ich około 5-7 kilogramów, ale w skrajnych przypadkach mogą nawet sięgać wagi 15kg. Nie tylko powodują one zwiększenie masy naszego ciała, ale również osłabiają nasz organizm czy są źródłem toksyn, które przez kosmki jelitowe dostają się do organizmu.

Nie da się im całkowicie zapobiec, ale stosują prawidłową dietę bogatą w błonnik i ograniczając żywność przetworzoną, możemy ograniczać ich powstawanie do minimum. Możemy również zastosować kurację oczyszczającą za pomocą napoju, na który przepis dzisiaj Wam podamy.

Składniki

 • 250ml wody
 • 3 daktyle
 • 2 łyżki siemienia lnianego
 • 2 szklanki świeżych liści szpinaku
 • 4 banany
 • 1 łyżeczka cynamonu
 • 1 łyżeczka młodego jęczmienia
 • 1 łyżeczka probiotyku

Przygotowanie

 1. Owoce obierz i umyj
 2. Wszystkie składniki wrzuć do blendera i stwórz jednolity koktajl
 3. Napój schowaj zakryty do lodówki na 24 godziny

Taki napój stosujemy raz dziennie pijąc szklankę o dowolnej porze. Kuracja powinna trwać maksymalnie przez dwa tygodnie.

Źródło artykułu: https://arturtopolski.pl/zlogi-pokarmowe-usuwanie-przepis-jelita-waga/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły