Skuteczny napój na wzdęcia i zaparcia. Dodatkowo wspomaga odchudzanie!

Zdrowie Data publikacji: 05 marca 2017

Szukasz skutecznego sposobu na wzdęcia i zaparcia? Wypróbuj ten napój. Dodatkowo zyskasz jeszcze jedno. Ten napój również przyśpiesza metabolizm, a to oznacza, że wspomaga odchudzanie.

Na co skuteczny jest ten napój?

Napój pomaga na walkę z zaparciami i wzdęciami. Pomaga wypróżnić się gdy masz problemy z oddaniem stolca. Pity regularnie pomaga poprawić perystaltykę jelit osób, które mają stale ten sam problem. Ułatwia też trawienie więc warto go pić do cięższych posiłków. Dodatkowo pobudza nasz metabolizm do pracy, a to oznacza, że przyśpiesza spalanie kalorii. Pity systematycznie może pomóc przyśpieszyć nam efekty naszej diety. Zawiera też wiele Witaminy C co wpływa pozytywnie na naszą odporność. Skutki uboczne? Nie ma ;)

Składniki

  • łyżka pestek dyni
  • łyżka siemienia lnianego
  • łyżeczka miodu
  • obrana cytryna
  • 300ml wody
  • może też dodać jakiś owoc np. kawałek arbuza albo jabłka

Z pestek dyni musimy zrobić proszek. idealnie do tego nadaje się młynek do kawy. Razem z pestkami dyni miksujemy siemię lniane. Cytryna musi być obrana, ale zostawiamy cały miąższ, usunąć musimy tylko pestki. Wszystkie składniki wrzucamy teraz do blendera i zalewamy wodą. Tworzymy z tego jednolity napój, który od razu wypijamy.

Najlepiej jest to robić 30 minut przed posiłkiem. Oprócz napoju warto też spożywać odpowiednio dużo płynów, ok. 1,5l dziennie. Dzięki temu kuracja napojem będzie na pewno skuteczna i pomoże dodatkowo oczyścić nasz organizm z toksyn. Możesz pić go doraźnie albo zrobić sobie miesięczną kurację oczyszczającą organizm, która rozwiąże Twoje problemy z zaparciami i wzdęciami. Gdy zamierzasz stosować napój dłużej niż miesiąc to na dwa miesiące zrezygnuj z cytryny w jego składzie. Po tym czasie możesz do niej wrócić.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły