Skuteczny domowy napój przyśpieszający odchudzanie – 3kg w 7 dni

Zdrowie Data publikacji: 22 lutego 2017

Napój ten bardzo popularny stał się poprzez fora dla osób ćwiczących i odchudzających się. Według opinii użytkowników napój pozwala schudnąć 3kg w 7 dni. Jego przygotowanie jest bardzo proste i składa się z łatwo dostępnych składników.

Domowy napój przyśpieszający odchudzanie

Składniki

  • szklanka przegotowanej wody
  • łyżeczka miodu
  • 1/2 łyżeczki cynamonu

Pamiętaj o tym, że miód musi być prawdziwy. Na rynku znajdziecie wiele podróbek, nawet możecie nie wiedzieć, że taki kupiliście. Jak go odróżnić zobaczycie tutaj. Miód ma wiele cennych właściwości w tym również odżywczych, a cynamon stymuluje poziom cukru we krwi oraz przyśpiesza metabolizm. Cynamon również najlepiej utrzeć samodzielnie bo ten z paczki posiada różne domieszki, które zmniejszają jego skuteczność.

Wystarczy wymieszać te składniki w szklance jeszcze ciepłej wody i wypić 1/2 porcji przed śniadaniem na pusty żołądek, a drugą część godzinę przed położeniem się do łóżka.

Od czego zależą efekty?

Efekty w dużej mierze zależą od tego jak się odżywiacie. Napój polecany jest dla osób, które już są na diecie lub ćwiczą. Wtedy zwiększa on efekty i pozwala schudnąć 3kg w tydzień. Jeśli jednak nie stosujecie się do żadnych zasad zdrowego żywienia to ten napój będzie miał niewielki wpływ na Waszą wagę, ale na pewno Wam nie zaszkodzi.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły