Schudnij 5 kg w 3 tygodnie wykorzystując 3 naturalne składniki!

Zdrowie Data publikacji: 31 maja 2018

Jak schudnąć 5kg w 3 tygodnie? To proste jeśli użyjesz tych trzech naturalnych składników. Mowa tutaj o chrzanie, cytrynie oraz miodzie. Zobacz jak przygotować z nich środek, który przyśpieszy efekty odchudzania.

Składniki

  • 125 g korzenia chrzanu
  • 3 cytryny
  • 3 łyżki miodu

Chrzan umyj i obskrob, a następnie włóż do blendera pokrojony na mniejsze kawałki. Następnie pokrój cytrynę wraz ze skórką, ale usuwając wcześniej pestki. Wszystko miksujemy razem, a na końcu dodajemy miód.

Teraz wystarczy przełożyć masę do słoika i trzymać w lodówce. Jemy łyżeczkę tej mikstury 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami. Stosujemy ją przez trzy tygodnie. Oczywiście unikamy tłustych potraw, fastfoodów, słodkich napojów i alkoholu.

Źródło artykułu: http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/odchudzanie-diety-cwiczenia/n,21025,chrzan-miod-i-cytryna-schudnij-12-cm-w-talii-i-5-kilo-w-3-tygodnie.html

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły