Ten koktajl odchudza i zawiera mnóstwo antyoksydantów

Zdrowie Data publikacji: 29 maja 2018

Czy koktajl może ułatwić odchudzanie? Oczywiście, że tak. Odpowiednie dobranie składników pomoże przyśpieszyć metabolizm, oczyścić organizm z toksyn i zwalczyć retencję wody. Jednak należy pamiętać, iż to jedynie suplement. Nie wykona całej pracy za nas. Dlatego dieta i aktywność fizyczna są jak najbardziej wskazane.

Dzisiaj przygotujemy smaczny koktajl, który ułatwia odchudzanie oraz zawiera dużo antyoksydantów. Poprawi trawienie, przyśpieszy metabolizm i oczyści organizm z toksyn.

Składniki

  • 1 grejpfrut
  • 2 kawałki ananasa
  • 4 szklanki arbuza
  • 2 jabłka

Przygotowanie

Składniki obierz, a następnie rozdrobnij w blenderze na jednolity koktajl. Jeśli będzie zbyt mocny w smaku możesz rozwodnić go wodą. Wypij go przed śniadaniem, aby działał przez cały dzień :)

Źródło artykułu: http://odchudzaniejestproste.pl/koktajle-ulatwiajace-odchudzanie-koktajl-z-antyoksydantami/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły