Przepis na wodę oczyszczającą organizm i ułatwiającą odchudzanie

Zdrowie Data publikacji: 03 września 2019

Czujesz się źle w swoim ciele? Jesteś ciągle zmęczona i często chorujesz? Stan Twojej skóry się pogarsza? To może być spowodowane nadmiarem toksyn w organizmie. Przez to też szybciej tyjesz. Dlatego warto zastanowić się nad kuracją oczyszczającą. Dobrym sposobem jest picie wody oczyszczającej z kilkoma dodatkowymi składnikami.

Woda oczyszczająca

Codziennie powinniśmy wypijać 2l wody. Możesz ją wzbogacić kilkoma składnikami, dzięki czemu jeszcze skuteczniej oczyści Twój organizm z toksyn. Dzięki temu nie tylko zaczniesz lepiej czuć się w swoim ciele i poprawi się Twój ogólny stan zdrowia, ale zaczniesz też tracić zbędne kilogramy.

Składniki

  • 500 ml zielonej herbaty
  • sok z 1/2 cytryny
  • 4 plasterki imbiru
  • 2 łyżeczki miodu
  • kilka listków mięty

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły