Poznaj sposób na to jak schudnąć 8kg w 14 dni

Zdrowie Data publikacji: 27 maja 2018

Istnieje wiele osób, które potrzebują osiągnąć szybkie efekty na wyjątkowe okazje. Wtedy nie ma czasu aby czekać, ale należy pamiętać o minusach takich szybkich diet. Jedną z nich jest efekt jojo, który trzeba dobrze się postarać aby zatrzymać. Kuracja ta potrwa 14 dni i nie należy stosować jej dłużej. Pozwoli Ci szybko schudnąć, ale stosowana za długo zaszkodzi zdrowiu. Dlatego jeśli masz problemy ze zdrowiem również nie stosuj tej kuracji.

Kuracja polega na piciu napoju, który należy spożyć 45 minut przed śniadaniem. Później będziemy pić go częściej. Kuracja ta oczyszcza organizm z toksyn, wpływa na retencję wody i przyśpiesza metabolizm. Jak się na pewno domyślacie sprawia to, że większa część zrzuconej wagi to po prostu efekt oczyszczenia czyli pozbycia się zatrzymanej wody w organizmie i oczyszczeniu jelit. Ale nie martwcie się, takie efekty również można utrzymać. Należy tylko po tej kuracji jeść zdrowo, spożywać dużo błonnika i pić wodę. Czyli po prostu odżywiać się tak jak zawsze powinniśmy to robić.

14 dniowa kuracja

 1. sok z jednej cytryny, 1 szklanka wody
 2. sok z dwóch cytryn, szklanki wody i 1/4 łyżki miodu
 3. sok z trzech cytryn, 3 szklanki wody i 1/4 łyżki miodu
 4. sok z czterech cytryn, 4 szklanki wody i 1/4 łyżki miodu
 5. sok z pięciu cytryn, 5 szklanek wody i 1/4 łyżki miodu
 6. sok z sześciu cytryn, 6 szklanek wody i 1/4 łyżki miodu
 7. sok z trzech cytryn, 10 szklanek wody i 1 łyżka miodu
 8. sok z sześciu cytryn, 6 szklanek wody i 1/2 łyżki miodu
 9. sok z pięciu cytryn, 5 szklanek wody i 1/2 łyżki miodu
 10. sok z czterech cytryn, 4 szklanki wody i 1/2 łyżki miodu
 11. sok z trzech cytryn, 3 szklanki wody i 1/2 łyżki miodu
 12. sok z dwóch cytryn, 2 szklanki wody i 1/2 łyżki miodu
 13. sok z jednej cytryny, 1 szklanka wody i 1/2 łyżki miodu
 14. sok z trzech cytryn, 3 szklanki wody i 1 łyżka miodu

Alternatywna kuracja odchudzająca

Jeśli nie chcesz tak szybko osiągać efektów i chcesz by kuracja była lżejsza wypróbuj ten napój, który należy pić w ciągu dnia. Jeśli będziecie pamiętać o prawidłowym odżywianiu to również zapewni Wam całkiem dobre efekty. Oczyści z organizm z toksyn co przyśpieszy metabolizm oraz usunie zgromadzoną w organizmie wodę.

Składniki

 • 1,5 litra zimnej filtrowanej wody
 • łyżeczka starego imbiru
 • ogórek
 • cytryna
 • świeża mięta

Imbir obierz, resztę produktów umyj i pokrój w plasterki. Imbir zetrzyj na tarce i wszystko wymieszaj. Taki napój trzymamy w lodówce i pijemy gdy mamy ochotę. Najlepiej wypić szklaneczkę przed każdym posiłkiem.

Źródło artykułu: http://evepratique.com/14-jours-defi-de-14-jours-perdre-jusqua-9-kilos/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły