Ten napój naprawdę pomaga spalić tłuszcz i zyskał sobie wielu fanów

Zdrowie Data publikacji: 02 marca 2017 / Aktualizacja: 2017-03-04

Bardzo prosty przepis na spalający tłuszcz, który przyśpiesza metabolizm, pozwala szybciej spalić tłuszcz i pomaga nam po prostu schudnąć. Napój składa się w 100% z naturalnych składników.

Jednym ze składników jest pewnie dobrze wam znany cynamon, który działa jak insulina i zmniejsza indeks glikemiczny wielu produktów. Dzięki temu pozwala nam przyśpieszyć metabolizm. Do tego dojdzie nam imbir, który jest również stosowany w wielu przepisach mających na celu przyśpieszenie przemiany materii. Poprawia też trawienie i ma właściwości przeciwzapalne. Ostatni składnik to sok z cytryny, który również przyśpiesza metabolizm i pozwala usunąć z organizmu toksyny.

Składniki

  • szklanka gorącej wody
  • łyżeczka tartego imbiru, najlepiej świeżego
  • łyżeczka mielonego cynamonu
  • sok z 1/2 cytryny
  • łyżeczka miodu

Przygotowanie

Wszystkie składniki oprócz miodu i cytryny dodajemy do gorącej wody i mieszamy. Pozwalamy jej ostygnąć i dodajemy miód, a następnie wypijamy nasz specyfik. Jedna szklanka powinna nam starczyć na trzy posiłki. Pijemy go przed śniadaniem, obiadem oraz kolacją.

Pamiętaj, że żaden z tych sposobów na odchudzanie nie zadziała jeśli faktycznie nie chcesz schudnąć i choć minimalnie nie zmienisz swojej diety.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły