Poznaj moc pietruszki i zobacz jak z nią szybko schudnąć!

Kategoria: Zdrowie
Data publikacji: 2018-11-04

Chcesz szybciej schudnąć i masz już dość tego, że Twoja dieta nie przynosi wymiernych rezultatów? Może potrzebujesz pomocy z zewnątrz. Wypróbuj pietruszkę, która skutecznie może przyśpieszyć efekty odchudzania, a do tego jest w pełni naturalna i niedroga.

Właściwości odchudzające pietruszki

Pietruszka ma wiele korzystnych dla naszego zdrowia właściwości zdrowotnych i wykorzystywana jest już od ponad dwóch tysięcy lat. Zawiera ona witaminy i minerały, które pomagają zwalczać anemię. Jest ona również silnie oczyszczająca dla naszego organizmu, a dzięki wypłukaniu toksyn z naszego ciała, nie tylko czujemy się lepiej, mniej chorujemy, ale również szybciej chudniemy. One również są winowajcą spowolnienia metabolizmu, który sprawia, że pomimo dbania o to co jemy wcale nie udaje nam się schudnąć.

Pietruszka ma również działanie rozkurczowe, może więc pomóc Ci podczas bólów menstruacyjnych. Pamiętać należy o tym, że jest ona moczopędna, to dzięki temu też działa silnie na oczyszczanie organizmu. Dlatego podczas kuracji nią należy pić dużo wody. Za to dobrze wpływa na retencję wody w organizmie i pomaga pozbyć się obrzęków.

Pietruszka wspomaga trawienie, zapobiega infekcjom i potrafi nawet zwalczać wysokie ciśnienie. Jest polecana osobom z wieloma problemami zdrowotnymi takimi jak: astma, kaszel, problemy z pęcherzem, wzdęcia i gazy czy problemy z nerkami lub gruczołem prostaty.

To co my dzisiaj zrobimy to napój z natki pietruszki, ale jeśli masz ochotę możesz dorzucić nawet kawałek korzenia. Jednak jeśli chodzi o samo odchudzanie to natka pietruszki będzie dla nas najważniejsza.

Składniki

  • garść natki pietruszki
  • sok z jednej cytryny
  • szklanka wody

Składniki należy umieścić w blenderze i przygotować z nich napój, który następnie pijemy przez pięć dni raz dziennie. Najlepiej rano. Napój ten przyśpiesza metabolizm, ale również oczyszcza organizm z toksyn. Pamiętaj jednak, że działa moczopędnie. Dlatego pij więcej wody i korzystaj z kuracji wtedy gdy masz nieskrępowany dostęp do toalety. W ciągu takiego tygodnia można spokojnie pozbyć się ok. 3kg wagi.

Pamiętaj jednak, że połowę z tego może stanowić sama woda, a tylko resztę tkanka tłuszczowa. Dlatego nie spoczywaj na laurach. Potraktuj to jaki taki doping i przyśpieszenie efektów, ale dalej trzymaj swoją dietę, zdrowo się odżywiaj i na pewno dalej zaczniesz chudnąć.

Jeśli chcesz dłużej stosować tą metodę, to na pewno po pięciu dniach takiej kuracji zastosuj przynajmniej dwa tygodnie przerwy. Niestety wraz z wodą z naszego organizmu wypłukiwane są cenne minerały. Dlatego zbyt długie stosowanie takiej kuracji odchudzającej mogłoby negatywnie odbić się na naszym zdrowiu.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły