Pij to przez trzy dni aby szybciej spalić tłuszcz z brzucha

Zdrowie Data publikacji: 21 września 2018

Niedawno opublikowane badania z Uniwersytetu w Liverpoolu dowodzą, że śliwka pomaga zmniejszyć talię. W tym celu przebadano 100 ochotników z nadwagą, który zwykle nie jedli błonnika w swojej diecie. Następnie stosowali oni śliwki jako przekąskę, po trzech miesiącach grupa, która jadła suszone śliwki zdołała spalić 2 kilogramy, a obwód brzucha zmniejszył się o 2,5 cm. Wykorzystajmy to aby stworzyć napój, który pomoże nam schudnąć, do tego dodajmy ananas, który jest świetnym odchudzającym owocem.

Składniki

  • 2 plastry świeżego ananasa
  • 5 listków mięty
  • 200ml wody
  • 1 łyżka siemienia lnianego
  • 2 suszone śliwki

Składniki wymieszaj w blenderze, a następnie wypij. Pij go trzy razy w tygodniu, ale nie dzień po dniu. Dzięki temu poprawisz trawienie i wypróżnianie.

Źródło artykułu: http://www.mecuroensalud.com/index.php/2018/06/01/beba-esto-durante-3-dias-y-la-grasa-de-su-vientre-va-a-derretirse-como-un-helado/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły