Opalanie natryskowe – zalety i cena

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2020-01-11

Opalanie natryskowe to zabieg, który coraz chętniej wybierają kobiety przed ślubem. Nie zawsze mamy okazję opalić się naturalnie, jest to też uwarunkowane miesiącem, w którym bierzemy ślub. Przygotowania do ślubu wiążą się również z oszczędnościami i wiele par rezygnuje wtedy z wakacji.

Mamy oczywiście inne wyjścia. Możemy pójść do solarium, co nie jest jednak zbyt dobre dla naszej skóry. Istnieje ryzyko poparzeń, które później będą sprawiały nam dyskomfort podczas ślubu, który jest najważniejszym dniem w życiu. Zwłaszcza gdy poparzona skóra będzie nie zasłonięta suknią ślubną.

Stosowanie samoopalaczy również wiąże się z ryzykiem. Opalenizna może być nie równa. Na skórze mogą powstać brzydko wyglądające plamy czego również przed ślubem wolimy uniknąć.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Stąd też wiele kobiet zainteresowanych jest opalaniem natryskowym. Czym to właściwie jest?

Czym jest opalanie natryskowe

Główną zaletą jest uzyskanie ładnego odcienia i to dostosowanego dokładnie do tego czego oczekujemy. Dlatego możemy świetnie skontrastować naszą skórę z odcieniem sukienki i nie przesadzić.

Opalanie natryskowe jest bezpieczne dla skóry. Po prostu spryskujemy ciało odpowiednim barwnikiem. Pokrywa on skórę, jednocześnie nawilża ją i daje nam odpowiedni efekt kolorystyczny opalenizny.

Preparaty stosowane do tego nie działają alergicznie i nie wywołują podrażnień. Dlatego nie musimy się martwić, że w ważnym dla nas dniu ślubu będziemy wyglądać po prostu źle bo się spalimy w solarium czy wyjdzie nam pokrzywka jako reakcja alergiczna.

Ważne jest również to, że efekt jest od razu. Dlatego na zabieg możemy umówić się na 1-3 dni przed weselem.

Zabieg wygląda bardzo prosto. Wchodzimy do specjalnej maszyny, a kosmetyczka przychodzi z urządzeniem jak do malowania ścian farbą. Zwykle jesteśmy w stroju kąpielowym, ale możemy wybrać zabieg nago. Następnie kosmetyczna maluje nasze ciało spryskując je przez kilka minut.

Opalanie natryskowe – jak długo trwa efekt?

Efekt utrzymuje się do tygodnia. Dlatego jeśli opalamy się w ten sposób na jakąś okazję to lepiej nie robić tego zbyt wcześnie. Pamiętajcie również o tym, że przez pierwsze 12 godzin lepiej unikać wody. Dlatego golimy ciało, kąpiemy się dzień przed zabiegiem. Potem czekamy, aż opalenizna się utrwali.

Przed skorzystaniem z zabiegu warto również zrobić peeling całego ciała, który oczyści skórę i usunie martwy naskórek.

Opalanie natryskowe – cena

Cena opalania natryskowego nie jest wygórowana. Za całe ciało zapłacimy ok. 120 zł. Pamiętajcie jednak, że to efekt chwilowy. Potrwa on przez mniej więcej tydzień. Biorąc jednak pod uwagę to, że szybko możemy poprawić wygląd naszej skóry w związku z ważna uroczystością to cena nie wydaje się być wygórowana.

Podobne artykuły