Masz obwisłą skórę na ramionach? Te ćwiczenia pomogą Ci odzyskać jej jędrność!

Uroda Data publikacji: 27 listopada 2017

Obwisła skóra na ramionach to wielki problem wielu kobiet. Duży tym bardziej, że nie zależy tylko do wieku. Oczywiście wraz z biegiem lat skóra traci swoją elastyczność i zaczyna zwisać. Jest to jednak problem, który pojawia się po dużym spadku wagi, który może być spowodowany odchudzaniem albo po prostu zrzuceniem kilogramów po ciąży. Może to również zależeć od naszych genetycznych predyspozycji. Jednak nie jest to problem, z którym nie da się nic zrobić. Wystarczy wykonywać odpowiednie ćwiczenia, a skóra znów stanie się jędrna. Podpowiemy Wam również przepis na maseczkę ujędrniającą skórę, którą możecie zacząć stosować również na swoich ramionach. Świetnie sprawdza się też na innych partiach skóry np. szyi.

Jak odzyskać jędrność skóry na ramionach

Do ćwiczeń będziemy potrzebować ciężarków. Zaczynamy od jakiej lżejszej wagi, ale potem możemy stopniowo ją zwiększać. Jeśli nie macie ciężarków to nic strasznego. Wystarczą na początek litrowe butelki wypełnione wodą. Nie trzeba od razu inwestować w akcesoria do ćwiczeń jeśli nie macie pewności, że będziecie realizować trening sukcesywnie. Po prostu potrzebujemy jakiegoś obciążenia. Po prostu z ciężarkami jest wygodniej bo są bardziej poręczne. Dlatego wybierając butelki szukajcie smukłych, które nie będą wyślizgiwały się z ręki.

 

Wszystkie ćwiczenia, które należy wykonywać oraz poprawny sposób ich robienia zobaczycie na wideo poniżej. Są bardzo dobrze opisane i pokazane więc nie powinny sprawić Wam problemu.

Podobne artykuły