Oczyszczamy wątrobę i przyśpieszamy metabolizm. 3 dniowa kuracja!

Zdrowie Data publikacji: 16 października 2017

Nasza wątroba to niezwykle ważny organ. Niestety gdy pełna jest toksyn nie będzie działała w odpowiedni sposób, a to będzie odbijało się na całym organizmie. Jeśli odchudzasz się to również będzie działało na Twoją niekorzyść. W ten sposób duże wysiłki poświęcone na dietę spełzną na niczym.

Aby oczyścić naszą wątrobę z toksyn będziemy przez trzy dni pić specjalny napój. Pamiętaj by w trakcie kuracji również zrezygnować z ciężkich i tłustych potraw.

Składniki

  • 3 cytryny
  • 1 szklanka siekanej kolendry
  • 5 łodyżek selera naciowego
  • 6 szklane wody

Przygotowanie

Cytryny myjemy i obieramy, a następnie umieszczamy w blenderze. Dodajemy resztę składników. Selera nie obieramy, jedynie myjemy. Dobrze zblenduj. Następnie szklankę soku pijemy przed każdym głównym posiłkiem w ciągu dnia czyli śniadaniem, obiadem i kolacją. Jeśli kurację chcesz powtórzyć zrób sobie przynajmniej tydzień przerwy.

Źródło artykułu: https://lifter.com.ua/Etot-napitok-vichistit-pechen-i-pomoget-pohudet-Rezultat--cherez-3-dnya

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły