Bolą cię kolana, a stawy nie dają normalnie funkcjonować? Zacznij to pić aby je odbudować!

Zdrowie Data publikacji: 23 września 2018

Masz problem z bolącymi kolanami i innymi stawami? Czujesz dyskomfort podczas poruszania się? To może być wina kolagenu. Pomiędzy kośćmi znajduje się maź smarujące, zapewnia ona ochronę kościom i eliminuje przykry ból podczas poruszania się. Można to porównać do smaru w łożysku samochodowym. Gdy jest jej za mało powierzchnie będą się ścierać, a poruszanie będzie coraz trudniejsze i bardziej bolesne. Maź smarująca to głównie kolagen. Jego produkcja zmniejsza się również z wiekiem. Możemy go jednak czerpać z zewnątrz bo kolagen jest naturalnym produktem i znajdziemy go np. w żelatynie.

Dzisiaj przedstawimy Wam napój, który dostarczy Twojemu organizmowi kolagenu. Nie tylko więc pomoże na bóle kolan wywołane jego brakiem, ale także ujędrni skórę, która również zawiera włókna kolagenowe, zapewniające jej elastyczność, a ubywające wraz z wiekiem.

Składniki

  • 3 łyżki rodzynek
  • 40 g nasion dyni
  • 2 łyżki żelatyny
  • 4 łyżki sezamu
  • 200 g miodu
  • 8 łyżek siemienia lnianego

Wszystkie składniki blendujemy, a następnie mieszankę, która powstanie zamykamy w pojemniku i trzymamy w lodówce. Codziennie przed śniadaniem jemy jedną łyżeczkę naszego domowego lekarstwa i obserwujemy wyniki, które wraz z upływem czasu i stosowaniem kuracji będą się pojawiać.

Źródło artykułu: http://te-mysli.pl/dzieki-tej-recepturze-uzdrowisz-swoje-kolana-odbudujesz-kosci-i-stawy-w-mgnieniu-oka.html

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły