Obierz 2 cebule, zalej 2 litrami wody i oczyść swoje nerki!

Zdrowie Data publikacji: 27 marca 2018 / Aktualizacja: 2018-11-11

Nerki są jednym z najważniejszych narządów  naszym ciele. Są one odpowiedzialne za filtrowanie toksyn z kwi i detoksykację organizmu. Dlatego bardzo ważne jest to by o nie dbać i utrzymywać je w dobrym stanie.

Napój wspomagający oczyszczanie nerek

Składniki

  • dwie cebule
  • dwie cytryny
  • trzy gałązki pietruszki
  • 2 litry wody

Przygotowanie

  1. Wodę wlej do garnka i zatouj
  2. Następnie dodaj dwie obrane cebule pokrojone w plasterki
  3. Pogotuj 5 minut aby puściła soki i przelej do dzbanka
  4. Gdy ostygnie dodaj sok z dwóch cytryn i dwie gałązki posiekanej pietruszki
  5. Odstaw na dwie godziny i odcedź samą wodę

Taką ilość wody dzielimy na 5-6 porcji i pijemy w ciągu dnia. Uważaj bo będzie to środek, który działa silnie moczopędnie. Dlatego stosujemy go maksymalnie przez trzy dni i to najlepiej w takie, które będą dla nas komfortowe. Na pewno będziemy musieli częściej korzystać z toalety. W czasie kuracji ogranicz spożycie soli. Warto też ograniczyć tłuszcze nasycone i cukier.

Jednocześnie uzupełniamy płyny w naszym organizmie aby się nie odwodnić. Zwracajcie uwagę na wszystkie symptomy, które mogłyby na to wskazywać. Poradę znajdziecie tutaj. Ten środek może powodować niepożądane reakcje u pacjentów cierpiących na refluks żołądkowy i podrażnienie. Nie zaleca się również osobom z nadciśnieniem tętniczym i hiperglikemią.

Źródło artykułu: http://fithacker.me/articles/peel-2-onions-pour-2-liters-of-water-then-add-this-and-your-kidneys-will-be-cleaned-completely/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły