Ten napój ma działanie przeciwnowotworowe. Zacznij go pić regularnie!

Spożywając odpowiednie produkty możesz zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej. Nie należy traktować tego jako lekarstwa na raka, żadna kuracja alternatywna nie jest przez nas nigdy polecana. Jednak warto wiedzieć o tym, że są naturalne związki, które mogą zmniejszyć ryzyko choroby i jest to potwierdzone badaniami.

Przepis na napój przeciwnowotworowy

Bromelaina to enzym, który znajduje się w ananasach. W Planta Medica w 2007 roku naukowcy potwierdzili jej skuteczność w leczeniu raka. Badania przeprowadzono też w Instytucie Badań Medycznych w Queesland i potwierdzono, że pobudza on układ odpornościowy do walki z komórkami rakowymi. Naukowcy odkryli, że bromelaina hamuje rozwój wielu nowotworów złośliwych w tym raka piersi, płuc, jelita grubego, jajników i skóry.

Drugim składnikiem napoju jest imbir. Naukowcy z Georgia State University w Atlancie w swojej pracy potwierdzili, że imbir może hamować wzrost komórek nowotworowych niszczących prostatę. Badania przeprowadzili na myszach. Imbir może być pomocy w profilaktyce przeciwnowotworowej. Jedzący regularnie zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej.

Te dwa składniki oprócz tego, że działają przeciwnowotworowo mają też wiele innych dobrych zastosowań dla naszego zdrowia. Taka mieszanka pomoże nam skutecznie schudnąć, ale też dostarczy naszemu organizmowi witamin i minerałów, których potrzebuje.

Składniki

  • 1 szklanka świeżego ananasa
  • 1 łyżeczka startego imbiru
  • 250 ml wody

Przygotowanie

  1. Ananasa obierz i pokrój w kostkę, musi być świeży
  2. Imbir obierz i zetrzyj na tarce, potrzebujemy jednej łyżeczki
  3. Wszystko wrzucamy do blendera i zalewamy wodą
  4. Blendujemy na jednolity koktajl i wypijamy
Skomentuj

Ten napój ma działanie przeciwnowotworowe. Zacznij go pić regularnie!