Ten napój to prawdziwy zabójca tłuszczu. Zobacz jak go wykonać!

Zdrowie Data publikacji: 2017-11-03

Ten świetny napój spalający tłuszcz możecie wykonać samodzielnie w domu. Nie tylko spala tłuszcz, ale również oczyszcza nasz organizm z toksyn oraz wzmacnia układ immunologiczny. Dlatego świetnie sprawdzi się o tej porze roku.

Do jego wykonania użyjemy nasion Chia. Pamiętajcie jednak by nie spożywać ich za dużo. Czy wiesz, że nasiona chia mogą być niebezpieczne dla zdrowia? 15g na 450ml napoju to zalecana ilość.

Składniki

  • 1,5 szklanki wody
  • łyżka miodu
  • łyżka nasion chia
  • sok z wyciśniętej cytryny

Przygotowanie

Nasiona moczymy w wodzie przez godzinę, pamiętaj, że nabiorą konsystencji żelowych kulek. Następnie dodaj resztę składników i zblenduj je ze sobą co stworzy napój, który następnie będziemy pić przed śniadaniem. Robimy to codziennie przed pierwszym posiłkiem.

Źródło artykułu: http://healthyentirelife.com/index.php/2017/03/01/biggest-fat-burn-recipe-time-front-can-lose-40-pound-1-month/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły