Ten napój potrafi odchudzić nas o 9kg w 3 tygodnie!

Zdrowie Data publikacji: 25 maja 2018

Dlaczego ten napój tak działa? Musicie mieć na uwadze, że większość wagi, którą zrzucicie to nie tkanka tłuszczowa, a zgromadzona w organizmie woda oraz złogi jelitowe, które średnio potrafią ważyć 7kg. Jednak nie oznacza to, że tego efektu nie możemy utrzymać. Należ jednak pamiętać o zdrowym odżywianiu bogatym w błonnik. Ograniczeniu alkoholu i soli oraz picia wystarczającej ilości wody. Tkanki tłuszczowej również trochę spalimy, ale procentowo nie będzie to wielki udział w całej kuracji i w zależności od przypadku może to być ok. 10%.

Dlatego też nie ma co się zbytnio martwić, że tak duża utrata wagi zaszkodzi naszemu zdrowiu. Tak naprawdę są to odpady w naszym organizmie, które nie powinny się tam znajdować. Zatrzymana woda sprzyja otyłości i gromadzeniu się toksyn, które mają bardzo zły wpływ na nasze zdrowie. To samo złogi jelitowe, które również są pełne toksyn wracających ponownie do naszego organizmu i obciążających metabolizm. Rozwiązują te dwa problemy tak naprawdę tworzymy sobie dobre pole do dalszego odchudzania i prowadzenia zrównoważonej diety i aktywności fizycznej. Po takiej kuracji nasz metabolizm powinien nabrać tempa co ułatwi nam zrzucanie wagi.

Pamiętaj, że kuracja ta sprawi, że będziesz częściej korzystać z toalety. Dlatego jeśli masz pracę, która nie pozwala Ci na to np. kierowca samochodu to lepiej skorzystaj z innych sposobów. Oprócz tego pamiętaj aby jednocześnie pić dużo wody aby nie odwodnić się.

Napój ten na każdego z nas może działać inaczej i u jednych spadek będzie większy, a u innych mniejszy. Dlatego nie można zagwarantować określonych efektów, ale na pewno jakieś będą.

Składniki

  • 1 jabłko
  • 1 szklankę wody
  • 1 łyżkę siemienia lnianego
  • 1 łyżkę miodu
  • 1 łyżkę nasion Chia

Przygotowanie

  1. Składniki umyj i obierz
  2. Umieść w blenderze i stwórz jednolity koktajl

Przez trzy tygodnie co rano przed śniadaniem wypijamy taką miksturę. Nie tylko przeczyści nasz organizm, usunie toksyny, ale również zmniejszy apetyt. Polepszy przyswajanie składników odżywczych i ureguluje Twój metabolizm.

Źródło artykułu: http://www.webniusy.com/oczyszczajacy-napoj/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły