Najskuteczniejszy domowy środek na ból głowy – wypróbuj go jeśli nie masz pod ręką tabletek!

Zdrowie Data publikacji: 15 stycznia 2017

Ból głowy to jeden z najgorszych bóli – nic nie można wtedy zrobić, na niczym się skupić. Sama często je miewam. I jeśli nie masz pod ręką tabletki wypróbuj tą najskuteczniejszą domową mieszankę na ból głowy.

Domowy środek na ból głowy

Ten domowy środek na ból głowy działa również na inne bóle. Jest to uniwersalny przeciwbólowy lek, który składa się z naturalnych składników. Dlatego jeśli ból dopiero się zaczyna lepiej sięgnąć po niego zanim użyjemy środków chemicznych, które nigdy nie wyjdą nam na zdrowie.

Składniki

  • 7 kropli olejku z rozmarynu
  • 10 łyżek soli himalajskiej
  • 20 łyżek oliwy z oliwek

Przygotowanie

Weź jakieś zamykane naczynie, najlepiej słoik i wymieszaj w nim wszystkie składniki. Następnie odstaw do lodówki na 48 godzin. Po tym czasie środek jest gotowy i w razie potrzeby zawsze będzie w naszej lodówce. Jest zdatny do użyciu przez długi czas. W razie bólu głowy wmasowujemy go w skronie, a w przypadku innych bólów po prostu w obolałe miejsce.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły