Mało kto wie, ale w samoobsługowej kasie możesz umieścić swoją torbę i nie musisz przepakowywać zakupów!

Porady Data publikacji: 06 grudnia 2022

Samoobsługowe kasy posiadają pojemnik z wagą, do którego odkładamy produkty. Dzięki temu są one w stanie sprawdzić, czy faktycznie wkładamy do pojemnika to, co zeskanowaliśmy. Wystarczy, że waga nie będzie się zgadzała, a kasa o tym nas poinformuje.

Skoro jest tam wbudowana waga, to posiada funkcję tarowania. A to sprawia, że w pojemniku możemy umieścić własną torbę, użyć funkcji tary i zakupu wtedy wkładać do torby, a waga doskonale będzie wiedziała, że wcześniej włożyliśmy pustą torbę.

Własna torba w Biedronce na kasie samoobsługowej

To bardzo proste, bo w wadze jest nawet gotowa funkcja! Wystarczy, że zanim zaczniecie skanować produkty, klikniecie ikonkę na ekranie „Własna torba”. Teraz wystarczy umieścić torbę na wadze i kliknąć przycisk „Wykonane”.

Teraz możemy zacząć skanować produkty, a zakupy wkładać do naszej własnej torby. Dzięki temu, gdy już za nie zapłacimy, nie musimy ich przepakowywać. Po prostu podnosimy torbę i gotowe, możemy udać się do wyjścia.

To naprawdę świetna opcja, która ułatwia zakupy! Gdy będziecie znów w sklepie Biedronka robić zakupy i płacić w kasie samoobsługowej, koniecznie ją wypróbujcie. Warto zabierać własną wielorazową torbę, gdyż to oszczędność dla portfela, a także ulga dla środowiska.

Podobne artykuły