Jedz te produkty! Pozwolą Ci pozbyć się toksyn z organizmu.

Zdrowie Data publikacji: 02 października 2020

Toksyny zgromadzone w naszym organizmie są czymś normalnym. Jednak nasza dieta powinna wspierać ich wydalanie. Gdy pozwolimy na to by zostawały w nim na dłużej, będziemy czuć się gorzej. Spadnie nasza odporność. Zaczniemy tyć i mieć problemy z odchudzaniem. Dlatego wesprzyj swój organizm w usuwaniu toksyn. Wystarczy, że wzbogacisz swoją dietę o kilka cennych produktów.

Cytryna

Wpływa ona na retencję wody w naszym organizmie. Kwas cytrynowy pomaga na usuwanie toksyn z naszego organizmu wraz z moczem. Wspomaga ona oczyszczającą funkcję wątroby.

Zielone warzywa liściaste

Sałata, jarmuż, kapusta, szpinak – to doskonałe składniki diety, które pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu. Zacznij je jeść jak najczęściej. Tym bardziej, że są bardzo zdrowe i lekkie. Są świetnym dodatkiem każdej zdrowej diety oraz diet redukcyjnych.

Woda

Powinnaś pić dużo wody. Przynajmniej 1,5 litra dziennie. Gdy pijesz jej za mało, twój organizm zatrzymuje ją w sobie, a jednocześnie z nią toksyny. Jeśli pijesz więcej wody, wtedy organizm stale ją usuwa i wraz z nią toksyny.

Czosnek

Czosnek ma właściwości przeciwutleniające. Jedz świeży czosnek, aby odtruć swój organizm. Warto wprowadzić go na stałe do swojej diety.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły