Jedz te produkty na diecie. Zmniejszają apetyt!

Zdrowie Data publikacji: 29 maja 2019

Dzisiaj przedstawimy Ci kilka produktów, które zmniejszają apetyt. To bardzo dobry dodatek do Twojej diety odchudzającej. Bardzo dobrze wiesz, że aby schudnąć musisz jeść zdrowo i co ważne, spożywać mniej kalorii niż jesteś w stanie spalić. Wtedy organizm sięga po rezerwy w postaci tkanki tłuszczowej i zaczyna je spalać. Dzięki temu chudniemy. Co jednak zrobić gdy trudno jest nam wygrać z głodem i raz po raz sięgamy po coś by go ugasić, a potem mamy wyrzuty sumienia?

Produkty zmniejszające apetyt

Pamiętaj o tym, że na diecie wcale nie musisz jeść mniej niż przed. Wręcz przeciwnie. Przy dobrze ułożonej diecie będziesz jeść częściej i więcej, zmieni się jednak kaloryczność posiłku, a same produkty będą dużo zdrowsze. Jeśli mimo to męczy cię uczucie głodu to warto wprowadzić do swojej diety produkty, które zmniejszają apetyt. Dzięki temu po posiłku będziesz przez dłuższy czas czuła się najedzona. W ten sposób wytrzymasz do następnej pory, w której będziesz mogła coś zjeść.

  1. Jaja
  2. Twaróg
  3. Buraki
  4. Imbir
  5. Migdały
  6. Jabłka
  7. Czekolada gorzka
  8. Soki warzywne
  9. Zielona herbata
  10. Woda

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły