Jak pobrać film z YouTube i odtwarzacz go na komputerze Offline

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 11 sierpnia 2019 / Aktualizacja: 2022-03-28

Jak pobrać film z YouTube? Ściąganie filmów jest proste i może być przydatne! Gdy jedziemy na wakacje musimy liczyć się z tym, że dostęp do Internetu będzie ograniczony. Zwłaszcza w przypadku wyjazdów zagranicznych. Czasami jednak warto mieć ulubione bajki dziecka czy nawet inne filmy, które w jakiś sposób zajmą nam czas gdyby pogoda dopisywała lub zmęczenie nie dawało innych możliwości rozrywki.

Zobacz również: Jak pobrać film z YouTube na telefon

Pobieranie filmów z YouTube

Przedstawimy Wam dzisiaj dwa rozwiązanie. Jednym z nich jest pobranie filmu z YouTube poprzez specjalna stronę. Drugim sposobem jest użycie darmowego programu do pobierania filmów z YouTube. Obie metody są oczywiście proste w użyciu i darmowe. Za pobranie filmu nie musimy nic płacić.

Strona do pobierania filmów z YouTube

2conv.com to strona, która umożliwia pobranie filmów z YouTube na dwa sposoby. Jednym z nich jest pobranie po prostu formatu wideo. Jeśli jednak jest to np. tylko teledysk do piosenki naszego dziecka to możemy pobrać sam utwór w formacie mp3, zgrać go na pendrive i puścić w podróży w naszym samochodzie.

Po znalezieniu odpowiedniego filmu na YouTube kopiujemy jego link z pasku adresu, a następnie wklejamy w formularzu na stronie. Następnie wybieramy format, który nast interesuje. Jeśli jest to film to najlepiej pobrać go w formacie MP4 HD. Jeśli to muzyka to oczywiście MP3. Po wybraniu formatu klikamy przycisk KONWERTUJ i czekamy.

Pamiętaj o tym, że strony takie narażone są na liczne ataki i mogą zawierać wirusy. Dlatego jeśli nie masz zainstalowanego programu antywirusowego lepiej z nich nie korzystać. W takim przypadku lepiej użyć specjalnego programu.

4k Vdeo Downloader

4K Video Downloader to darmowy program do pobierania filmów z YouTube. Jest bardzo prosty w użyciu i pozwala na pobranie filmów z większej ilości źródeł niż YouTube. Możemy za jego pomocą pobrać filmy również Facebooka, Vimeo czy Instagrama.

Po włączeniu programu wystarczy wkleić link do filmu, wybrać odpowiednie ustawienia i kliknąć przycisk Pobierz.

Zobacz również jak ściągnąć film z FB.

Podobne artykuły