Hit z apteki za 8 zł przyśpieszy porost włosów! Calcium pantothenicum!

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-11-01

Calcium pantothenicum to hit z apteki, o którym dużo mówi się w sieci. Kobiety bardzo go polubiły bo pomaga przyśpieszyć porost włosów. Jest to kwas pantotenowy. Kwas ten jest odpowiedzialny za wzrost organizmu, wpływa na regenerację skóry, włosów i paznokci. Trzeba tylko pamiętać by stosować go zgodnie z ulotką i po trzech miesiącach przerwać by zrobić sobie miesięczną przerwę.

Calcium pantothenicum na porost włosów

Opakowanie 100 tabletek kosztuje 7.99 zł w Internetowych aptekach. Jest to lek zalecany w celu uzupełnienia niedoborów kwasu pantotenowego w organizmie. Jedna tabletka zawiera zazwyczaj 100 mg wapnia pantotenianu. Jest to substancja czynna, a substancjami pomocniczymi są laktoza jednowodna, talk, magnezu sterynian i skrobia ziemniaczana.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Lek należy stosować dokładnie tak jak na ulotce. Dorośli 1 do 2 tabletek – 2, 3 razy na dobę. Warto kurację skonsultować z lekarzem. Nic jednak nam nie powinno się stać o ile trzymamy się zaleceń na ulotce bo lek stosowany jest zarówno w leczeniu niedoborów jak i profilaktyce. Nie należy go stosować w przypadku gdybyśmy mieli nadwrażliwość na którąkolwiek substancję czynną i pomocniczą. Przede wszystkim pamiętamy o niestosowaniu dawki większej niż zalecana.

Wiele kobiet na forach internetowych dotyczących urody potwierdza, że przy braniu tego leku zauważalne było przyśpieszenie porostu włosów. Średnio przyrost miesięczny był większy o ok. 1,5 cm. Ale były i przypadki, że włosy zaczęły rosnąć nawet 3,5 cm szybciej w ciągu miesiąca. Na pewno każdy organizm reaguje inaczej. Są też głosy, które mówią, że włosy nie zaczęły szybciej rosnąć.

Podobne artykuły