Genialne materace do skakania z balonów i worków do przechowywania ubrań

Parenting Data publikacji: 02 lipca 2022

Worki próżniowe i zwykłe balony to genialny pomysł na zabawę dla dzieci w salonie. Z pomocą tych dwóch rzeczy możesz zrobić materace do skakania, na których dzieci będą mogły się wyszaleć. Pomysłodawczyni podzieliła się trikiem na swoim koncie na tiktoku „handsonfamily”.

Domowe trampoliny z balonów

Może wydawać się, że zwykłe dmuchane balony nie wytrzymają pod naporem skaczących dzieci. Jeśli jednak nadmuchane ułożymy w worku próżniowym, a następnie za pomocą odkurzacza lub pompki usuniemy ze środka powietrze, wtedy stają się prawdziwym polem do zabaw i popisów.

@handsonfamily Sunday Funday DIY bounce bed with the kids #kidsactivites #toddlermom #DIYforKids #FamilyFun #LearnOnTikTok ♬ UCKERS – Shygirl

Pomysł spotkał się z bardzo ciepłymi opiniami. Jedna z mam napisała, że to prawdziwie niesamowity pomysł. Zamierza w ten sam sposób wykorzystać worki i balony, które ma w domu. Wiele osób wyraża również zainteresowanie tym, dlaczego balony nie pękają, gdy dzieci na nich skaczą. Wyssane powietrze i zabezpieczenie w postaci worka sprawia, że balony ściskają się do wewnątrz zamiast rozpłaszczać i pękać. Co myślicie o tym pomyśle? :)

  • Zdjęcie okładkowe: https://www.tiktok.com/@handsonfamily

Podobne artykuły