Aplikacja, która wyświetla kto do mnie dzwoni

Technologie Data publikacji: 24 marca 2019

Szukasz aplikacji, która wyświetla kto do Ciebie dzwoni, aby sprawdzić czy jest to telemarketer? Są w Internecie serwisy typu „kto dzwoni”. Dostarczają one informacji o numerach i są skuteczne, ale problem z nimi jest taki, że musimy wejść na stronę i dopiero wyszukać numer, który do nas dzwoni. Trwa to za długo i w praktyce nie jesteśmy w stanie w czasie dzwonienia telefonu sprawdzić czy ten numer warto odebrać. Dlatego wygodniejsza jest aplikacja, która od razu wyświetla informację o tym kto dzwoni.

Aplikacja wyświetlająca czyj to numer

Żyjemy w czasach gdy nękani jesteśmy telefonami telemarketerów. Nasze numery trafiają do różnych baz skąd są sprzedawane kolejnym podmiotom. Czasami nie mamy ochoty odbierać takiego numeru, a czasami po prostu nie mamy na to czasu. Skąd jednak mamy wiedzieć czy to nie jest ważny telefon czy po prostu próba sprzedaży? W tym pomoże nam aplikacja Czyj to numer. Dostępna jest ona za darmo na Androida w Google Play. Dzięki niej dowiesz się kto dzwoni zanim odbierzesz telefon. Możesz też wygodnie zgłaszać nowe numery gdy nie ma ich w bazie. Warto to robić, bo dzięki temu baza numerów rozrasta się i wszyscy na tym korzystają.

Aplikację możecie pobrać dla Androida oraz iOS. Ważne jest to by pamiętać o tym, że gdy dzwoni ktoś normalny lub z naszej listy kontaktów nic się nie dzieje. Aplikacja odzywa się i pokazuje dopiero gdy wyłapie numer ze swojej bazy i połączy go z numerem, który do nas dzwoni. Dlatego warto zgłaszać nowe numery telemarketerów.

Podobne artykuły