Lubisz gotować i umiesz? Możesz zacząć dodatkowo zarabiać dzieląc się obiadem.

Technologie Data publikacji: 20 stycznia 2017

Zazwyczaj nie piszę o takich rzeczach, ale pomysł bardzo mi się spodobał i myślę, że jest to genialny sposób na dorobienie dla każdej osoby, która zajmuje się domem. Zazwyczaj gotujemy dla wszystkich domowników obiad, jeśli im smakują to możesz na tym dodatkowo zarobić :)

Quertes to nowy pomysł na zarobienie bez wychodzenia z domu przez Internet. Należy pobrać aplikację na telefon i dołączyć do społeczności. Następnie możesz sama ustalić swoje ceny, posiłki oraz to kiedy chcesz się nimi podzielić (w jakim dniu i o jakiej godzinie). Jest to bardzo wygodne, dla osób, które gotują w domu. Wystarczy zrobić na obiad trochę więcej i zaproponować to w aplikacji.

Następnie osoba, która np. długo pracuje, a mieszka niedaleko nas może wpaść i odebrać od nas domowy obiad płacąc za niego. My zarabiamy, a ona ma ciepły, pyszny domowy obiad. Prawda, że fajnie?

To tak jakbyśmy mieli swoją własną wirtualną restaurację. Możemy nawet zaoferować dostawę za odpowiednią dopłatą. Twórcy aplikacji pobierają 14% prowizji od każdego zamówienia, więc ustalając cenę musicie o tym pamiętać.

Aplikacja korzysta z luki prawnej, dzięki czemu nie musimy być firmą prowadzącą działalność przygotowania żywności, nie podchodzimy też pod kontrole Sanepidu i nie musimy mieć zezwoleń. Do tego twórcy aplikacji zapewniają, że gotowanie dla prywatnej osoby jak np. sąsiad nie jest niezgodne z prawem.

Podobne artykuły