Jak wylogować się z WhatsApp na innych urządzeniach przy pomocy telefonu?

Technologie Data publikacji: 08 marca 2023

Zastanawiasz się, jak wylogować się z innych urządzeń z komunikatora WhatsApp bez dostępu do nich? Jest na to sposób i możemy zrobić to za pomocą aplikacji w naszym telefonie. Dzięki temu możemy wylogować się z urządzeń, na których jesteśmy zalogowani, a do których aktualnie nie mamy dostępu.

Może to być komputer, którego używaliśmy u rodziny lub w bibliotece publicznej. Lepiej, aby nikt niepowołany nie miał dostępu do naszych rozmów. Dlatego najlepiej wylogować się z innych miejsc, w których jesteśmy zalogowani. W tym artykule podpowiemy Wam, jak to zrobić.

Jak wylogować się z WhatsApp na innych urządzeniach przy pomocy telefonu

Uruchom aplikację WhatsApp na swoim telefonie. Musisz być na niej zalogowany. Następnie przechodzimy do Ustawień, które znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu. Ma ona ikonkę koła zębatego.

Następnie przechodzimy do sekcji, która nazywa się „Połączone urządzenia”.

Teraz zobaczymy listę połączonych urządzeń. Jeśli jesteśmy zalogowani na jeszcze jakimś urządzeniu, to będzie ona wyszczególnione na tej liście.

Wchodzimy w urządzenie, z którego chcemy się wylogować dotykając jego nazwy. Zobaczymy kolejny ekran, na którym dotykamy opcji „Usuń urządzenie”.

Po usunięciu urządzenia zostaniemy z niego wylogowani.

Jak wylogować się z WhatsApp na komputerze?

by wylogować się z WhatsApp na komputerze, wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz WhatsApp Web na swoim komputerze, wpisując w przeglądarce adres web.whatsapp.com.
  2. Kliknij na ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Wybierz opcję „Wyloguj się” z rozwijanego menu.
  4. Potwierdź, że chcesz się wylogować, klikając na przycisk „Wyloguj”.

Po wykonaniu tych kroków zostaniesz wylogowany z WhatsApp Web na swoim komputerze. Upewnij się, że nikt inny nie będzie miał dostępu do Twojego konta WhatsApp na tym komputerze, jeśli zostawisz go bez nadzoru.

Podobne artykuły