5 przepisów na wodę oczyszczającą organizm z toksyn

Kategoria: Zdrowie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-05-10

Dzisiaj mamy dla Was 5 pomysłów na wodę oczyszczającą organizm z toksyn. Dlaczego oczyszczanie organizmu jest tak ważne i detoksykacja powinna się stać naszym rytuałem? Toksyny nagromadzone w naszym organizmie mają wiele negatywnych skutków.

Działanie toksyn zgromadzonych w organizmie

 1. Problemy z trawieniem
 2. Problemy z cerą
 3. Nieświeży zapach skóry oraz oddech
 4. Tycie
 5. Zmniejszona ilość energii
 6. Częste bóle głowy
 7. Nieżyt nosa
 8. Depresja
 9. Obniżona odporność
 10. Zaparcia
 11. Gazy
 12. Bóle brzucha

To jednak lekkie objawy, które świadczą o nagromadzeniu toksyn w naszym organizmie. Jeśli jednak nie będziemy dbać o to by je usunąć problemy z biegiem czasu mogą stać się poważniejsze. Nie tylko będzie to oznaczać alergie i choroby rożnych narządów, ale może również prowadzić do choroby nowotworowej.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Dlatego warto pić wodę detoksykującą organizm. Jej przygotowanie jest bardzo proste, wystarczy przygotować składniki, zalać je butelką wody mineralnej i pić ją przez cały dzień. Wodę możemy trzymać w lodówce.

Woda oczyszczająca organizm

Przygotowaliśmy dla Was pięć przepisów na wodę, która oczyści Wasz organizm z toksyn. Na pewno znajdziecie coś dla siebie :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły